5 powodów, dla których powinieneś obstawiać z Superbet

Bukmacher Superbet pozwala na obstawianie zakładów zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie, w Polsce ma kilkadziesiąt naziemnych punktów. Stara się on aktywnie wspierać różne drużyny sportowe i co najważniejsze, jego działalność jest w pełni legalna. Okazuje się, że Superbet osiągnął już bardzo duży sukces na rynku. Sprawdziliśmy, dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę bukmacherską.

5 powodów, dla których powinieneś obstawiać z Superbet
5 powodów, dla których powinieneś obstawiać z Superbet

Konto tymczasowe

Bez zarejestrowania się w serwisie bukmacherskim obstawianie zakładów jest niemożliwe. Jednak nie zawsze zajmuje to dużo czasu i wymaga podawania wszystkich niezbędnych informacji już na samym początku. Superbet oferuje możliwość założenia konta tymczasowego, co trwa jedynie kilka minut. Należy przy tym podać głównie imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail, a także wymyślić swoją nazwę użytkownika oraz hasło. Co prawda takie tymczasowe konto ma pewne ograniczenia i nie pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji, jednak wielu graczy przyznaje, że jest ono dużym udogodnieniem. Można się o tym przekonać, czytając opinie o Superbet.

Szybki kontakt z biurem obsługi klienta

Jeśli podczas obstawiania zakładów w serwisie Superbet pojawi się problem, można szybko go rozwiązać, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Można zrobić to na dwa różne sposoby: Za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poprzez czat na żywo. Dostępna jest również zakładka 'FAQ’ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania:

https://support.superbet.pl/hc/pl-pl?_gl=1*16h0ng2*_ga*MjAyNzAzOTI1OC4xNjA3MDA1MjUw*_ga_5K6NJGJ1F8*MTYwNzAwNTI1MC4xLjEuMTYwNzAwNTI1NS41NQ.

Warto tutaj zajrzeć, ponieważ podstrona została bardzo szczegółowo przygotowana i jest wiele wskazówek na temat konta gracza, wpłat i wypłat czy aktualnie obowiązujących promocji.

Niszowe dyscypliny sportowe w ofercie

Superbet to bukmacher, który dużą wagę przywiązuje do ilości dyscyplin sportowych dostępnych w jego ofercie. Możemy typować wyniki w rozgrywkach piłki nożnej, hokeja, piłki ręcznej, siatkówki, tenisa ziemnego itp., a nawet w znacznie mniej popularnych sportach. To m.in.: Lotki, snooker, futbol amerykański, rugby, unihokej czy pesapallo. Niektóre z wymienionych dyscyplin są uznawane za niszowe, ale mimo to bukmacher umieścił je w ofercie, więc każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Dotyczy to również miłośników e-sportu, dostępne są zakłady na CS:GO, League of Legends, Dota 2 czy Starcraft. Ponadto podczas dłuższych przerw w rozgrywkach (np. w ramach zimowego odpoczynku sportowców) można obstawiać zakłady w grach wirtualnych. Jest ich kilka do wyboru: Żużel, wyścigi chartów, wyścigi konne oraz wyścigi samochodowe.

Niewygórowane limity wpłat

Są bukmacherzy, którzy mają nieco wygórowane wymagania, co do minimalnej wartości wpłaconego depozytu. Jednak nie dotyczy to firmy Superbet. Jeżeli jako metodę wpłaty wybierzemy usługę Neteller, Tpay lub tradycyjny przelew bankowy, wówczas możemy przelać na swoje konto gracza nawet 1 zł. W przypadku karty debetowej lub kredytowej i metody Paysafecard minimalna kwota to 2 zł. Bardzo ważne jest to, że od transakcji nie są pobierane prowizje. Dotyczy to także wypłat wygranych środków. W tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń, dlatego możemy zlecić przelew w wysokości kilku, kilkudziesięciu czy kilkuset złotych, decyzja zależy tylko od nas.

Dopracowana strona www

Przygotowana przez Superbet strona internetowa jest dobrze dopracowana. W zakładkach wyszczególniono najważniejsze kwestie interesujące graczy, m.in. 'sport’, 'wirtualne’, 'promocje’ czy 'pomoc’. Znajdziemy tu też odnośnik prowadzący do podstrony z newsami ze świata sportu. Nie każdy bukmacher ma taki dodatek w swoim serwisie, a jest on bardzo przydatny. Za sprawą podawanych informacji można być na bieżąco ze wszystkimi wynikami, to pomaga też przy obstawianiu zakładów. Poruszanie się po stronie Superbet jest intuicyjne, również dla nowych graczy.

5 / 5. Ocen: 3

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce