Jak zagrać szybki kupon w Forbet?

1397

Chcesz wygrać 1000 złotych, stawiając 100, ale nie do końca masz pomysł, na co postawić? Opcja Szybki Kupon Forbet to dla ciebie propozycja niemal idealna! A oto, dlaczego!

Jak zagrać szybki kupon w Forbet?
Jak zagrać szybki kupon w Forbet?

Szybki kupon w Forbet

Nawet skuteczne sposoby na obstawianie meczów potrafią zawodzić, dlatego nie warto już na wstępie przekreślać opcji Szybki Kupon. Tym bardziej, iż wydaje się ona niezwykle ciekawa i działa bardzo dobrze!

Rozpocznij tworzenie kuponu! 

Nowość od bukmachera Forbet umożliwia nam zagranie kuponu wygenerowanego automatycznie. Zadaniem gracza jest podanie jedynie następujących parametrów:

  • Ile chce postawić
  • Ile chce wygrać
  • Jakie kursy mają znaleźć się na kuponie
  • Kiedy mają być rozgrywane mecze
sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Sprawa wygląda więc tak, że możemy określić, iż chcemy wygrać 200 złotych, grając za 100, a to wszystko tylko dzisiaj. Dodatkowo, możemy wpisać przedział kursowy, co przydaje się przede wszystkim wtedy, gdy z niskiej kwoty chcemy „zrobić” znacznie większą.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Aby korzystać z Szybkiego Kuponu, nie jest wymagany żaden kod promocyjny czy coś podobnego. Potrzebne jest przede wszystkim konto u bukmachera oraz dostępne środki na grę. Bez tych dwóch elementów nie można zagrać!

Szybki kupon w Forbet. Co to jest?
Szybki kupon w Forbet. Co to jest?

Opcja nie została włączona jedynie tymczasowo. Prawdopodobnie będzie już dostępna na stronie www.iForbet.pl na stałe, chociaż prawdopodobnie wszystko zależało będzie głównie od tego, jak przyjmą ją gracze oraz czy będzie wśród nich dość popularnym wyborem.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.