Jak grać w Betclic bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji 2019

Bukmacher bez weryfikacji to możliwość obstawiania meczów bez dowodu. Taką opcję znaleźć można, między innymi, na legalnej stronie internetowej Betclic.

Jak grać w Betclic bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji 2019
Jak grać w Betclic bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji 2019

Betclic szybkie zakładanie konta

Podczas zakładania konta gracz wprowadza kilka danych, ale zazwyczaj na tym cały proces się nie kończy. Aby w pełni korzystać z oferty bukmachera należy także zweryfikować dane, czyli przesłać skan dokumentu tożsamości.

Nie ma co owijać w bawełnę – weryfikacja u bukmachera to coś, co nie wszystkim się podoba. I nie chodzi absolutnie o to, że ktoś próbuje coś ukryć, ale o fakt, że cały proces rejestracji wydłuża się przez to do kilku minut.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dostępne w Betclic konto tymczasowe to odpowiedź na oczekiwania graczy, których interesuje szybka rejestracja u bukmachera. Założenie profilu typera w ciągu minuty? Tak, jak najbardziej jest to możliwe!

Konto tymczasowe Betclic:
⏰⏰⏰

  • Obstawianie legalne bez dowodu
  • Możliwość gry na każdym urządzeniu
  • Dostęp do transmisji za darmo
  • Brak konieczności pokazywania dowodu!

Dla „tymczasowych” graczy dostępne są darmowe mecze online, bonusy, a także szybkie wpłaty pieniędzy. Niestety, są też pewne ograniczenia, bo takie szybkie konto ważne jest tylko 90 dni bez weryfikacji, a limit wpłat wynosi 5000 złotych.

Legalny bukmacher, który nie wymaga dowodu

Mogłoby by się wydawać, że marka bukmacherska, która nie wymaga dowodu przy rejestracji, nie ma prawa nazywać się legalną. Nic bardziej mylnego. W przypadku konta tymczasowego nie chodzi o to, by gracz oszukiwał, ale by miał czas na załatwienie wszystkich niezbędnych dla niego formalności.

Betclic bez dowodu jest odpowiedzią na oczekiwania tych, którym zależy na szybkim rozpoczęciu obstawiania. Dzięki tej opcji można rozpocząć grę u bukmachera i nie martwić się, że nie zdąży się postawić na konkretnego pewniaka.

Betclic polska strona internetowa
Betclic polska strona internetowa

Z racji tego, że bukmacher Betclic posiada licencję Ministerstwa Finansów, granie u niego jest jak najbardziej zgodne z prawem i założenie konta – również. Brak weryfikacji nic w tym przypadku nie zmienia!

Bonus powitalny Betclic

Każdy, kto zarejestruje konto na stronie marki Betclic, może otrzymać na dobry początek specjalny bonus powitalny, którym jest cashback od przegranej w pierwszym zagranym kuponie online.

Aktywny kod promocyjny Betclic to „KOD510” – właśnie tyle maksymalnie można otrzymać w formie zwrotu, 510 złotych!

Bonus powitalny to jeszcze nie wszystko! Marka Betclic Polska cały czas organizuje dla graczy rozmaite promocje i konkursy z nagrodami. Każdy może u niej obstawiać nie tylko na stronie internetowej, ale także w wersji mobilnej!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce