Jak grać w Betclic bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji 2019

46

Bukmacher bez weryfikacji to możliwość obstawiania meczów bez dowodu. Taką opcję znaleźć można, między innymi, na legalnej stronie internetowej Betclic.

Jak grać w Betclic bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji 2019
Jak grać w Betclic bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji 2019

Betclic szybkie zakładanie konta

Podczas zakładania konta gracz wprowadza kilka danych, ale zazwyczaj na tym cały proces się nie kończy. Aby w pełni korzystać z oferty bukmachera należy także zweryfikować dane, czyli przesłać skan dokumentu tożsamości.

Nie ma co owijać w bawełnę – weryfikacja u bukmachera to coś, co nie wszystkim się podoba. I nie chodzi absolutnie o to, że ktoś próbuje coś ukryć, ale o fakt, że cały proces rejestracji wydłuża się przez to do kilku minut.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Dostępne w Betclic konto tymczasowe to odpowiedź na oczekiwania graczy, których interesuje szybka rejestracja u bukmachera. Założenie profilu typera w ciągu minuty? Tak, jak najbardziej jest to możliwe!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Konto tymczasowe Betclic:

  • Obstawianie legalne bez dowodu
  • Możliwość gry na każdym urządzeniu
  • Dostęp do transmisji za darmo
  • Brak konieczności pokazywania dowodu!

Dla „tymczasowych” graczy dostępne są darmowe mecze online, bonusy, a także szybkie wpłaty pieniędzy. Niestety, są też pewne ograniczenia, bo takie szybkie konto ważne jest tylko 90 dni bez weryfikacji, a limit wpłat wynosi 5000 złotych.

Bonus powitalny Betclic

Każdy, kto zarejestruje konto na stronie marki Betclic, może otrzymać na dobry początek specjalny bonus powitalny, którym jest cashback od przegranej w pierwszym zagranym kuponie online.

Aktywny kod promocyjny Betclic to „KOD500” – właśnie tyle maksymalnie można otrzymać w formie zwrotu, 500 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.