STS bonus bez ryzyka 2024. Jak dostać 100 PLN od bukmachera?

Za utworzenie konta w STS z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymać można 100 PLN jako zakład bez ryzyka. W tym miejscu pokazujemy dokładnie, na czym polega ta promocja specjalna

STS bonus bez ryzyka 2024. Jak dostać 100 PLN od bukmachera?
STS bonus bez ryzyka 2024. Jak dostać 100 PLN od bukmachera?

Bonus w STS na start – co do odebrania?

Legalny bukmacher STS przygotował specjalną promocję, która została do portfolio z myślą o nowo zarejestrowanych. Dzięki niej na start można otrzymać gwarantowane nawet 760 PLN!

Promocja specjalna u bukmachera STS to jedyny w swoim rodzaju bonus bez depozytu. Tuż po pełnej rejestracji darmowego konta typer otrzymuje pieniądze, które może wykorzystać na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie na www.STS.pl.

STS bonus powitalny z kodem promocyjnym "BETONLINE"
STS bonus powitalny z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Czy do promocji trzeba się zapisywać? Trochę tak, bo tylko jeśli podamy STS kod promocyjny BETONLINE na dobry początek dostaniemy 100 PLN! Jeżeli zignorujemy ten fakt, nie będziemy mogli otrzymać takich pieniędzy bez ryzyka!

STS kod promocyjny 2024 – aktualnie to BETONLINE

Oferta jest ważna do odwołania. Cały czas obowiązuje w roku 2024, a każdego dnia korzysta z niej bardzo wielu typerów. Dobrze wiedzieć, iż jest to jeden z najpopularniejszych prezentów typerskich, jakie można zyskać na dzień dobry.

Czy odebranie bonusu bez wpłaty jest czymś skomplikowanym? Niektórzy mogą sobie myśleć, że tak, a tymczasem kod promocyjny BETONLINE wpisuje się dosłownie w parę chwil.

Aktualnie u bukmachera STS odebrać można 100 PLN bez ryzyka, nawet 600 PLN przy trzech pierwszych wpłatach oraz do 60 PLN za wykonanie specjalnych zadań.

Jak dostać 100 PLN bez ryzyka w STS?

Dla początkujących typerów przygotowaliśmy filmik wideo, a w nim instrukcję tego, jak założyć konto z bonusem bez depozytu. Wystarczy obejrzeć, to mniej niż minuta!

STS bonus bez ryzyka 2024 to jedna z tych premii, obok których trudno jest przejść obojętnie. Będziemy informować na bieżąco, gdy tylko coś w tej kwestii się zmieni, na przykład, ulegnie modyfikacji wartość prezentu od STS itp.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce