STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać 29 PLN bez wpłaty od bukmachera?

455

29 PLN za samą rejestrację konta u bukmachera STS? Właśnie na tym polega przygotowany przez tę markę bonus bez depozytu 2020! Oto szczegóły przydatne dla każdego typera!

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać 29 PLN bez wpłaty od bukmachera?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać 29 PLN bez wpłaty od bukmachera?

Bonus w STS na start – co do odebrania?

Legalny bukmacher STS przygotował specjalną promocję, która została do portfolio z myślą o nowo zarejestrowanych. Dzięki niej do zdobycia jest nawet 29 PLN bez wpłaty, a przy pierwszej wpłacie – ekstra 1200!

Promocja specjalna u bukmachera STS to jedyny w swoim rodzaju bonus bez depozytu. Tuż po pełnej rejestracji darmowego konta typer otrzymuje pieniądze, które może wykorzystać na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie na www.STS.pl.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Czy do promocji trzeba się zapisywać? Trochę tak, bo tylko jeśli podamy STS kod promocyjny BETONLINE na dobry początek dostaniemy 29 PLN! Jeżeli zignorujemy ten fakt, nie będziemy mogli otrzymać takich pieniędzy bez depozytu!

STS kod promocyjny 2020 – aktualnie to BETONLINE

Oferta jest ważna do odwołania. Cały czas obowiązuje w roku 2020, a każdego dnia korzysta z niej bardzo wielu typerów. Dobrze wiedzieć, iż jest to jeden z najpopularniejszych prezentów typerskich, jakie można zyskać na dzień dobry.

Czy odebranie bonusu bez wpłaty jest czymś skomplikowanym? Niektórzy mogą sobie myśleć, że tak, a tymczasem kod promocyjny BETONLINE wpisuje się dosłownie w parę chwil.

Aktualnie do zgarnięcia jest u bukmachera STS do 29 PLN bez wpłaty, a potem nawet 1200 PLN jako bonus 100% od depozytu. Każdą z wymienionych przez nas premii można dostać tylko jeden raz.

Jak dostać 29 PLN bez depozytu w STS?

Dla początkujących typerów przygotowaliśmy filmik wideo, a w nim instrukcję tego, jak założyć konto z bonusem bez depozytu. Wystarczy obejrzeć, to mniej niż minuta!

STS bonus bez depozytu 2020 to jedna z tych premii, obok których trudno jest przejść obojętnie. Będziemy informować na bieżąco, gdy tylko coś w tej kwestii się zmieni, na przykład, ulegnie modyfikacji wartość prezentu od STS itp.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl