STS kod promocyjny. Jak odebrać bonus bez depozytu?

462

Przy rejestracji u bukmachera STS każdy nowy gracz może wpisać kod promocyjny i tym samym odebrać bonus bez depozytu. Oto szczegóły, który powinieneś znać!

STS kod promocyjny. Jak odebrać bonus bez depozytu?
STS kod promocyjny. Jak odebrać bonus bez depozytu?

STS bonus powitalny

Legalny bukmacher STS jest najpopularniejszą marką branżową w Polsce. Prawdopodobnie większość z was miała okazję grać u niego przynajmniej raz w punkcie naziemnym i widziała chociaż jedną reklamę telewizyjną promującą jej usługi.

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach najpopularniejsze wśród typerów jest obstawianie online. STS od ładnych paru lat oferuje zakłady także przez internet i właśnie dla nowych graczy na stronie WWW posiada specjalny bonus powitalny bez depozytu i nie tylko.

Kod promocyjny w STS

Aby zarejestrować się w STS i móc obstawiać mecze bez wychodzenia z domu, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, gdzie należy zawrzeć podstawowe dane na swój temat. Kolejnym krokiem, opcjonalnym, jest wpisanie kodu promocyjnego, jaki przygotowany został specjalnie dla „świeżych” graczy.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcesz otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, czyli taki, który przyznawany jest bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy, wystarcz, że przy zapisywaniu się do bukmachera wpiszesz Kod promocyjny „BETONLINE„.

Bukmacher STS nie tylko pozwala na odebranie bonusu bez depozytu, ale również przyznaje nawet 1000 PLN za dokonanie pierwszego przelewu na konto bukmacherskie. Podsumowując, już na starcie przygody z internetową wersją STS można otrzymać blisko 1030 PLN na obstawianie!

Ważna informacja – w STS możliwe jest także oglądanie meczów online za darmo. W tym celu nie potrzebujemy środków na koncie, a wystarczy zalogować się na konto i uruchomić dział z Zakładami Na Żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl