Legalny bukmacher Ewinner. Kasa na start – nawet 1150 PLN do zdobycia!

Legalny bukmacher Ewinner ma dla graczy nawet 1150 PLN do zdobycia. Co zrobić, by na koncie znalazła się kasa na start? Przedstawiamy szczegóły promocji powitalnej!

Legalny bukmacher Ewinner. Kasa na start - nawet 1150 PLN do zdobycia!
Legalny bukmacher Ewinner. Kasa na start – nawet 1150 PLN do zdobycia!

Ewinner bonus na start – ile do zdobycia?

Bonus powitalny Ewinner to wyjątkowa oferta, która skierowana jest jedynie do osób, które jeszcze nie mają konta u tego bukmachera. Aby założyć konto, wystarczy poświęcić kilka wolnych chwil.

Co można otrzymać na start? Promocja powitalna Ewinner to nawet 1150 złotych do zdobycia! Na dobry początek są aż trzy premie do zgarnięcia – jedna z nich to Zakład Bez Ryzyka, a dwa to standardowe doładowania po dokonaniu przelewu na profil typerski.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Zakład bez ryzyka i bonus za wpłatę – pakiet startowy na Ewinner.pl!

Bukmacher Ewinner nowym klientom oferuje aż 150 złotych jako Zakład Bez Ryzyka. Po założeniu konta można zawrzeć kupon, a w przypadku przegranej nie traci się pieniędzy – otrzymuje się ich pełny zwrot!

To jeszcze nie wszystko! Dwie premie za wpłaty to łącznie do zgarnięcia nawet 1000 złotych. Co bardzo ważne, jeden i drugi bonus wynosi dokładnie tyle samo, a więc im dłużej ktoś zostaje, tym traktowany jest równie dobrze, co na początku!

Wpłata numer dwa to nawet 500 złotych jako premia 100% wartości przelewu. Przy depozycie numer trzy także można otrzymać 100% wpłaty i to do kwoty wynoszącej aż pół tysiąca!

Premia na start w Ewinner
⬇️⬇️⬇️

  • 150 zł jako Zakład Bez Ryzyka
  • 100% do 500 zł za II wpłatę
  • 100% do 500 zł za III wpłatę

Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce