Bonus powitalny eToto. Jaki można odebrać?

405

Przed założeniem konta u bukmachera eToto warto sprawdzić, czy obowiązuje obecnie jakiś kod promocyjny oraz jaki bonus powitalny można otrzymać za rejestrację. 

Bonus powitalny eToto. Jaki można odebrać?
Bonus powitalny eToto. Jaki można odebrać?

Bukmacher legalny eToto posiada bardzo bogatą ofertę zakładów (Który bukmacher ma największą ofertę?). Nic dziwnego, że założenie konta w nim rozważa obecnie bardzo wiele osób.

Do odebrania bonusu powitalnego w eToto nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Jedynym zadaniem gracza jest dokonanie rejestracji na stronie www.eToto.pl oraz dokonanie pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 1 PLN.

Kwota bonusu to 100% wartości wpłaty, ale nie więcej niż 500 PLN. Wszystkie środki podlegają obrotowi x4, którego należy dokonać w ciągu maksymalnie 60 dni. Po tym czasie pieniądze z promocji przepadają i nie można z nich skorzystać w późniejszym czasie.

Warunki obrotu:

  • typy zdarzeń: przedmeczowe lub Na Żywo
  • zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Najmniejszy dopuszczalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,20;
  • Zakłady anulowane nie są brane pod uwagę do obrotu.

etoto bonus jak odebrać

Firma eToto to całkowicie polska marka (Zobacz: zagraniczni bukmacherzy w Polsce). Współpracuje z nią, między innymi, Tomasz Hajto, a także jego koledzy z Polsatu, czyli Mateusz Borek oraz Roman Kołtoń.

W ramach oferty na start każdy nowy gracz ma prawo do otrzymania maksymalnie jednej premii. Nie może ona wynieść więcej niż wspomniane już 500 PLN!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl