Bonus powitalny eToto. Jaki można odebrać?

753

Przed założeniem konta u bukmachera eToto warto sprawdzić, czy obowiązuje obecnie jakiś kod promocyjny oraz jaki bonus powitalny można otrzymać za rejestrację. 

Bonus powitalny eToto. Jaki można odebrać?
Bonus powitalny eToto. Jaki można odebrać?

Etoto promocja powitalna

Bukmacher legalny eToto posiada bardzo bogatą ofertę zakładów (Który bukmacher ma największą ofertę?). Nic dziwnego, że założenie konta w nim rozważa obecnie bardzo wiele osób.

Do odebrania bonusu powitalnego w eToto nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Jedynym zadaniem gracza jest dokonanie rejestracji na stronie www.eToto.pl oraz dokonanie pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 1 PLN.

Etoto jest jedyną stroną internetową, która pozwala na odebranie na start bonusu 200%. Oznacza to, że premia jest nie tylko powiększana jednokrotnie, ale dwukrotnie! Wystarczy zdeponować do bukmachera 100 złotych, by otrzymać łącznie aż 300 złotych na obstawianie wydarzeń sportowych.

Bonus powitalny Etoto. Co można dostać na start?
💰💰💰

  • Kasa przy pierwszej wpłacie – 200% do kwoty 200 PLN!
  • Liczne promocje
  • Możliwość grania mobilnego
  • Kasa za zaproszenie znajomego! (im więcej polecasz, tym więcej zyskujesz!)

W ramach oferty specjalnej do odebrania jest nawet 300 złotych łącznie. Jak wygląda kwestia obrotu tej premii? Co dokładnie trzeba zrobić, by skorzystać z przygotowanego bonusu?

Etoto bonus na start
Etoto bonus na start

Warunki obrotu:

  • typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
  • zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,50;
  • zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu. Zakłady postawione na wydarzenia zawarte w „ETOTO PLUS” również nie liczą się do obrotu.

Etoto polski legalny bukmacher internetowy

Firma eToto to całkowicie polska marka (Zobacz: zagraniczni bukmacherzy w Polsce). Współpracuje z nią, między innymi, Tomasz Hajto, a także jego koledzy z Polsatu, czyli Mateusz Borek oraz Roman Kołtoń.

Od jakiegoś czasu bukmachera Etoto można kojarzyć również z nietypowego programu sportowego „Quiz pod napięciem”. Eksperci rozmawiają w nim na bieżące sprawy związane ze sportem i nie tylko, a głównym partnerem ich występów jest właśnie opisywana firma typerska.

etoto rejestracja konta
etoto rejestracja konta

Bonus powitalny to tak naprawdę dopiero początek, jeśli chodzi o odbieranie bonusów. Etoto bukmacher każdego dnia organizuje nowe oferty specjalne dla graczy, a w nich zwroty za przegrane kupony, doładowania kont od kolejnych wpłat i wiele, wiele więcej.

Granie w Etoto jest jak najbardziej legalne. Gracze nie muszą się tym zupełnie martwić, że korzystając z tego bukmachera narażają się na jakieś przykre konsekwencje natury prawnej.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl