Bukmacher STS przedłuża umowę z Górnikiem Zabrze!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w naszym kraju STS przedłużył umowę sponsorską z Górnikiem Zabrze. Umowa ma obowiązywać do 2021 roku! 

Bukmacher STS przedłuża umowę z Górnikiem Zabrze!

Na mocy nowego kontraktu bukmacher STS otrzymał tytuł oficjalnego partnera klubu. Logotyp firmy znajdzie się na gadżetach Górnika Zabrze, na banerach na stadionie oraz w social mediach. Obie strony zobowiązały się także do organizacji różnego rodzaju akcji dla fanów zabrzańskiej drużyny.

Władze firmy STS przy każdej możliwej okazji podkreślają zaangażowanie w polski sport. Ostatnio coraz więcej bukmacherów idzie tą drogą, na przykład, forBET, który został sponsorem tytularnym klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

– STS to nie tylko największy bukmacher w kraju, ale również największy prywatny podmiot wspierający rodzimy sport. Po dwóch latach współpracy z Górnikiem Zabrze kontynuujemy umowę, poszerzając jej zakres – m.in. logo STS znajdzie się na koszulkach piłkarzy. W dalszym ciągu będziemy także inicjować i realizować kolejne przedsięwzięcia skierowane do kibiców, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Górnik Zabrze przygotował dla graczy zarejestrowanych w STS pulę biletów specjalnych oraz zaproszeń VIP, które prawdopodobnie będzie można wygrywać w konkursach w mediach społecznościowych.

– Górnik przez wiele ostatnich lat oparty był głównie na tradycji i latach sukcesów. Dzisiaj to również klub nowoczesny. Wspaniały stadion, tłumy kibiców na każdym meczu, bardzo wysokie wskaźniki oglądalności, medialności, czy ekspozycji marki, to nasze główne, choć nie jedyne atuty. Ich lista jest dłuższa. Sponsorzy, zarówno dotychczasowi, jak i potencjalni, dostrzegają i doceniają pracę, jaka na wielu płaszczyznach wykonywana jest w Zabrzu. Pomysł na funkcjonowanie klubu i drużyny, wizja i konsekwentnie realizowana polityka przynoszą wymierne efekty, nie tylko w postaci miejsca w tabeli – dodaje Bartosz Sarnowski, prezes Górnika Zabrze.

STS to jedna z dziewięciu firm legalnie działających w naszym kraju. Ostatnio do tego grona dołączyła marka TotalBet, która – niestety – na razie nie oferuje zakładów przez internet. Jeżeli chcesz spróbować gry online, wejdź na www.LvBET.pl i odbierz 20 PLN bez depozytu na pierwsze próby typerskie!

5 / 5. Ocen: 11

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce