Ile minimalnie można wypłacić pieniędzy z konta STS?

Chcesz wypłacić dużą wygraną bukmacherską, a może na koncie STS zostały ci drobniaki, które chcesz spożytkować w inny sposób? Zobacz, ile minimalnie można wypłacić pieniędzy z STS!

Ile minimalnie można wypłacić pieniędzy z konta STS?
Ile minimalnie można wypłacić pieniędzy z konta STS?

Wypłata pieniędzy z STS. Nie wszystkie środki można przelewać!

Posiadając konto u legalnego bukmachera STS, do dyspozycji mamy środki dostępne na saldzie bonusowym oraz depozytowym. W tym drugim znajdują się wszystkie pieniądze, które sami wpłacamy. W pierwszym z kolei znajdziemy pieniądze, jakie znalazły się na koncie za sprawą jakiejś promocji specjalnej.

Warto wiedzieć, że tylko pieniądze dostępne na koncie depozytowym można wypłacać z STS. Na konto bankowe nie da się przetransferować bonusu do momentu, gdy go nie obrócimy. Jeżeli więc mowa jest o wypłacie pieniędzy z konta STS, chodzi tylko i wyłącznie o tak zwane środki własne, a nie te, co pochodzą z mniejszych lub większych akcji specjalnych.

Fuksiarz bonus powitalny
Fuksiarz bonus powitalny

Jeżeli nasze saldo depozytowe nie wskazuje okrągłego zera, możliwe jest zlecenie wypłaty. Jest jednak minimalna kwota wypłaty w STS i to właśnie jej dotyczy ten wpis. Jeżeli chcesz dostać swoją wygraną, powinieneś zapoznać się ze wszystkim, o czym tu piszemy!

Kto nie może wypłacać pieniędzy z konta bukmacherskiego STS?

Najlepsi bukmacherzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i robią wszystko, co tylko mogą, żeby byli oni zadowoleni. Od pewnego czasu można chociażby grać kupony jeszcze przed weryfikacją danych. Tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać kupon jeszcze przed przekazaniem skanu dokumentu tożsamości. Dla wielu to spore ułatwienie, ale wiąże się ono także z pewnymi ograniczeniami.

W ramach tak zwanego konta tymczasowego można w STS grać kupony o łącznej wartości stawek 8000 zł. Nie można jednak wypłacać wygranych, więc jeżeli nawet uda nam się coś zarobić przed weryfikacją danych, nie będziemy w stanie tych pieniędzy spożytkować w żaden inny sposób, niż związany z typowaniem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Tak naprawdę brak weryfikacji jest jedyną sytuacją, w której nie jest możliwe wypłacanie pieniędzy w STS. Skrajnym przypadkiem może być blokada profilu, ale następuje to tylko i wyłącznie w przypadku rażących naruszeń regulaminu i zdarza się niezwykle rzadko (a nawet i w takich okolicznościach da się wszystko wyjaśnić i ostatecznie nasze środki całkowicie nie „znikają”).

Jaka jest minimalna wypłata pieniędzy u bukmachera STS?

Zdarzają się sytuacje, gdy zapominamy o koncie bukmacherskim, a po pewnym czasie dochodzi do nas, że zostały na nim pieniądze. Tym samym możemy zacząć zastanawiać się, czy wypłata tych środków będzie w ogóle możliwa. Nie wszyscy wiedzą, że jest w STS minimalna kwota wypłaty i zdecydowanie warto ją znać.

Jeżeli chcemy przelać pieniądze do banku, będziemy mogli to zrobić tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy zlecimy transfer odpowiedniej kwoty. I jest to właśnie to opisywane tutaj minimum.

Każdy może sam sprawdzać tego typu informacje, jednak nie ma co ukrywać, że mało komu chce się przeglądać długie regulaminy. Mamy jednak dobrą wiadomość, poniżej dokładnie wszystkie wyjaśniamy.

Nie trzeba mieć na koncie bukmacherskim w STS dużych pieniędzy, by móc je wypłacić. Już 1 zł wystarcza do tego, by zlecić przelew. Jeżeli mamy mniej, transfer nie będzie możliwy, ponieważ transakcje bankowe poniżej 1 zł w przypadku bukmacherów online są niemożliwe.

STS Płatności - wpłaty i wypłaty
STS Płatności – wpłaty i wypłaty

Czy można wpłacić pieniądze do STS, by zaraz je wypłacić?

Nietrudno sobie wyobrazić sytuację, że mylimy się i w rubryce dotyczącej kwoty przelewu podajemy jedno „0” za dużo. Możemy też ewentualnie przelać do bukmachera większą kwotę, jednak ze względu na osobiste wydatki nie móc pozwolić sobie na jej wykorzystanie na typowanie. Co w takiej sytuacji?

Niestety, nie mamy tutaj samych dobrych wieści. Bukmacher STS pozwala na wypłatę wpłaconych pieniędzy tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy gracz przed zleceniem przelewu zagra za przynajmniej połowę wpłaconej kwoty. Jeżeli więc ktoś zdeponuje przypadkowo 1000 zł, najpierw musi wydać 500 zł, by zlecić przelew do banku. W przeciwnym wypadku bukmacher STS może obciążyć transfer środków opłatą manipulacyjna, która jest pokryciem kosztów prowizji bankowej.

Mimo wszystko, przyznać trzeba, że bukmacherzy w Polsce w kwestii wpłat i wypłat bardzo mocno ułatwiają typerom życie. Wspomnieć warto chociażby o tym, że środki z STS można otrzymać już nawet w ciągu 15 minut. Wystarczy posiadać konto w jednym z następujących banków: mBank, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Millenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, Getin Bank, Noble Bank lub BGŻ BNP Paribas.

Kiedy można z STS wypłacić bonus?

sts rejestracja bonus
STS kod promocyjny

Nieodłącznym elementem typowania są bonusy bukmacherskie. To je otrzymuje się w promocjach i to dzięki nim można często obstawiać za więcej, niż zwykle. Tutaj jednak warto się na chwilę zatrzymać i odpowiedzieć na jeszcze jedną ważną kwestię: kiedy możliwa jest wypłata bonusu z konta STS?

W przypadku premii pochodzących z ofert specjalnych zawsze należy przeczytać regulamin. To tam jest możliwość doczytania o wymaganym obrocie oraz czasie, jaki na jego jest.

Kiedy już tylko obrócimy środki bonusowe odpowiednią ilość razy, będziemy mogli je od razu przeznaczyć na dowolny cel. Tym samym bez problemu wypłacimy z konta i będziemy mieli je do dyspozycji w naszym banku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 412

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce