Jaki kod promocyjny podać u bukmachera?

Dokonując rejestracji na stronie oferującej Zakłady Bukmacherskie Online bardzo często można opcjonalnie wpisać tzw. kod promocyjny. Co to dokładnie jest, jak brzmi i z jakimi wiąże się korzyściami?

Jaki kod promocyjny podać u bukmachera?
Kody promocyjne do bukmacherów 2019

Kod promocyjny co to jest? Co wpisać u bukmachera?

Początkującym graczom kod promocyjny może kojarzyć się ze sklepami internetowymi, ale raczej nie z bukmacherką. Cóż, chociaż na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieprawdopodobne, w obu wymienionych przypadkach kod promocyjny pełni niemalże taką samą funkcję. Co prawda, firma bukmacherska nie podwyższy nam kursów, tak jak sklep obniża ceny, jednak po wpisaniu specjalnego hasła możemy cieszyć się ze sporych przywilejów, które omijają standardowych użytkowników danego portalu.

Niemal każdy legalny bukmacher w Polsce stosuje kody promocyjne, po co to robią? Żeby w ten sposób każdy gracz mógł poczuć się wyjątkowo, bp przecież wszyscy lubimy bonusy i promocje, a kody promocyjne idealnie do tego służą. Przyjrzyjmy się bliżej co oferuj nam Polscy bukmacherzy dzięki kodom bonusowym.

Fortuna kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jednym z najpopularniejszych bukmacherów (a do tego najdłuższej działających online!) jest Fortuna, która zdobyła zaufani setek tysięcy osób z całego kraju. Przy zakładaniu konta u tego bukmachera na stronie www.efortuna.pl także możemy skorzystać z czegoś co nazywa się Fortuna kod promocyjny. Pytanie, czy warto i jak dokładnie on brzmi?

Warto wspomnieć, że Fortuna dla każdego nowego klienta przygotowuje coś wyjątkowego i atrakcyjnego w formie bonusów oraz innych akcji promocyjnych. Wpisanie kodu, który w przypadku tego bukmachera brzmi BETONLINE, daje szansę na skorzystanie z jeszcze ciekawszych ofert powitalnych.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Co daje nam wpisanie kodu promocyjnego w STS?

Największy Polski bukmacher STS również posiada specjalny kod promocyjny, który daje graczom ekskluzywny bonus 29 PLN bez depozytu. Bonus ten można odebrać na stronie www.sts.pl i wpisując kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta w specjalnej rubryce.

Warto dodać, że 29 PLN bez depozytu to największa tego typu promocja ze wszystkich bukmacherów działających w Polsce. Jeśli to z mało to w STS można podwoić swój pierwszy depozyt do kwoty aż 1200 PLN!

Zakładanie konta u bukmachera online

Po wejściu w życie ustawy hazardowej wiele osób w naszym kraju posiada błędne przekonanie, że obstawianie meczów przez internet jest nielegalne. Owszem, tak jest w przypadku takich bukmacherów jak Bwin. Tego typu firmy nie posiadają odpowiednich licencji przyznawanych przez polskie Ministerstwo Finansów.

Fortuna do nielegalnych bukmacherów nie należy i warto o tym pamiętać. Oznacza to, że za założenie konta, obstawianie wydarzeń sportowych oraz korzystanie z innych usług tej firmy nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami prawnymi. A to bardzo istotne, gdyż polskie prawo przewiduje naprawdę surowe kary dla osób, które nie przestrzegają przepisów bukmacherskich wprowadzonych w życie w 2017 roku.

Oficjalna strona Fortuny Online
Oficjalna strona Fortuny Online

Jeżeli chodzi o zakładanie konta u bukmachera online, odbywa się to w bardzo prosty sposób. W przypadku Fortuny, wystarczy wejść na www.eFortuna.pl, a następnie przejść do formularza rejestracyjnego. Jakich danych wymaga firma? Imion, nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru PESEL oraz skanu dowodu osobistego.

Ile trwa proces rejestracji? Wprawionym i przygotowanym zajęłoby to pewnie minutę czy dwie, jednak i początkujący nie powinni przekroczyć pięciu minut. Szybko, prawda? I dokładnie o to w tym przypadku chodzi. Nikt przecież nie chciałby rejestrować profilu gracza na stronie, gdzie wszystko zajmuję kupę wolnego czasu.

Kod bonusowy VIP Fortuna 

W internecie strony internetowe naciągają naiwne osoby na wiele chwytów. Jednym z nich jest coś, co nazywane jest rzekomo kodem bonusowym dla VIP-ów. Chcielibyśmy napisać, że coś takiego istnieje i daje naprawdę super korzyści, ale wcale tak nie jest!

Aby mieć pewność, że korzysta się z naprawdę najlepszych ofert przygotowanych przez bukmachera Fortuna, należy wpisać najnowszy kod, jaki został przez niego stworzony, a więc BETONLINE. Nie jest to tak zwany kod bonusowy VIP, ale – jak już pisaliśmy – takowy wcale nie istnieje i nie wydaje nam się, by miało się to kiedykolwiek zmienić, biorąc pod uwagę, że już skorzystanie ze „zwykłego” kodu daje naprawdę ogromne korzyści!

Bonusy powitalne. Czy to legalne?

Graczom z niemałym doświadczeniem w branży bukmacherskiej takie pytanie może wydawać się dziwne, a nawet śmieszne, ale nie ma co ukrywać, że przecież w Polsce ostatnio nastąpiła ogromna zmiana przepisów i nic dziwnego, iż niektórzy boją się wykonywać niektóre kroki.

Mistrzostwa Typerów
Mistrzostwa Typerów

Możemy was jak najbardziej uspokoić, że wszelkie bonusy, konkursy, kody promocyjne i tym podobne są w Polsce legalne! Mówimy tu jednak tylko i wyłącznie o firmach z licencją na prowadzenie działalności przez internet w naszym kraju. Sytuacja diametralnie się zmienia, gdy ktoś postanowi skorzystać z premii na start oferowanej przez jakąś markę z zagranicy.

Kody promocyjne 2020

Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, by kody promocyjne uległy przedawnieniu. Na szczęście, w łatwy sposób można sprawdzić, czy dane hasło nadal upoważnia do otrzymania jakichś bonusów, czy też nie. Jak to zrobić? Wystarczy w formularzu rejestracyjnym podać kod i sprawdzić czy obok niego wyświetli się zielony symbol tzw. „ptaszka”. Jeżeli tak, możemy być pewni, że zrobiliśmy wszystko tak, jak należy, a po ukończeniu zakładania konta otrzymamy ofertę specjalną taką, jak przewidywał to dany kod.

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom specjalne korzyści po wpisaniu kodu promocyjnego, darmowe zakłady, freebety bez depozytów. Specjalny kod promocyjny w Fortunie to: BETONLINE

Jeżeli chcecie być na bieżąco z kodami do bukmacherów, odwiedzajcie nasz portal, gdzie cały czas uaktualniamy listę dostępnych promocji i bonusów w firmach bukmacherskich. Zapoznajcie się też z naszymi poradnikami, które powinny przydać się zarówno zupełnie „zielonym”, jak i tym, którzy już trochę siedzą w bukmacherce, jednak lubią cały czas poszerzać swoją wiedzę na jej temat.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce