LV BET z konkursem na Australian Open 2019!

Jeżeli posiadasz konto u bukmachera LV BET, możesz w styczniu wziąć udział w konkursie na Australian Open. Do wygrania jest nawet 2000 PLN!

LV BET z konkursem na Australian Open 2019!
LV BET z konkursem na Australian Open 2019!

Liga typerów na tenis

Do tej promocji nie musisz się zapisywać, ponieważ jest ona dostępna dla wszystkich, którzy są zarejestrowani w LV BET. W przypadku, gdy nie posiadasz jeszcze konta w tym portalu, możesz je założyć w każdej wolnej chwili, wypełniając specjalny formularz online.

W ramach promocji LV BET zdobywa się punkty za postawione kupony na mecze tenisowe rozgrywane w ramach Australian Open 2019. Stawka nie może być mniejsza niż 10 PLN, a kurs – 1.50.

Do zdobycia są w konkursie nagrody bonusowe w wysokości od 80 do nawet 2000 PLN. Ranking z najlepszymi uczestnikami aktualizowany jest na bieżąco – w każdy poniedziałek i czwartek.

Promocje bukmacherskie

Nie musisz być mistrzem obstawiania przedmeczowego czy live, ponieważ każdy rodzaj AKO oraz SOLO jest kwalifikowany. Wyjątek stanowią jedynie zakłady systemowe.

Jeżeli masz już swoje typy na tenis, poczekaj na rozpoczęcie promocji, a następnie zbieraj punkty niezbędne do zajęcia wysokiego miejsca. Tylko od ciebie zależy na jakiej lokacie ostatecznie wylądujesz!

Kwota otrzymana przez gracza od LV BET musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy. Liczy się 30 dni od momentu jej przyznania.

LV BET kod promocyjny

Wygrane środki powinny dotrzeć na odpowiednie konta w dniu 28 stycznia. Wszystkie z nich mogą być wykorzystane na obstawianie, a później – na dowolny cel.

Pamiętaj, że przy rejestracji na stronie LV BET możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„! Po prostu trzeba wpisać go podczas zakładania konta!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce