Mniej niż 100 PLN warte 30 PLN bonusu w Forbet! Oto promocja na hit Premier League!

Wystarczy zagrać kupon za niecałe 100 PLN, by otrzymać automatycznie 30 PLN bonusu od bukmachera Forbet! Oto wtorkowa promocja na środowy hit Premier League, w którym Manchester United podejmie Tottenham!

Mniej niż 100 PLN warte 30 PLN bonusu w Forbet! Oto promocja na hit Premier League!
Mniej niż 100 PLN warte 30 PLN bonusu w Forbet! Oto promocja na hit Premier League!

Hit Premier League z bonusem od Forbet

Osoba trenera Jose Mourinho należy do dość kontrowersyjnych, dlatego trudno się dziwić, że spotkanie jego byłego i obecnego klubu wzbudza tak ogromne emocje na Wyspach i nie tylko.

W takich meczach może mieć miejsce dosłownie wszystko i dlatego Forbet przygotował bonus, który można zgarnąć bez względu na to, czy kupon okaże się wygrany, czy też wręcz przeciwnie!

Tylko w dniu 3 grudnia można zawrzeć zakład za 99 PLN z co najmniej trzema typami, aby otrzymać freebet w wysokości 30 PLN. Bonus jest przyznawany automatycznie, a do jego całkowitego obrotu wystarcza jeden kupon!

sts kod promocyjny. Bonus bez depozytu
sts kod promocyjny. Bonus bez depozytu

Premia 30 PLN za jeden kupon!

Uwaga! W kuponie promocyjnym musi znaleźć się typ na spotkanie Manchester United – Tottenham. Jeżeli ten warunek, lub któryś inny, nie zostanie spełniony, nie będzie można liczyć na dodatkowe środki.

Opisywana przez nas oferta dostępna jest w tak zwanym kalendarzu adwentowym promocji. To okazja na to, by każdego dnia odbierać od Forbet specjalne bonusy na obstawianie.

Na jedno konto można we wtorek otrzymać tylko jeden bonus. Kwota 30 PLN jest freebetem, dlatego nie można podzielić jej na mniejsze części do momentu, aż nie znajdzie się w saldzie głównym.

Do korzystania z promocji w Forbet wymagane jest darmowe konto typerskie. Aby je założyć, należy wyjeść na www.iForbet.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Jaki kod promocyjny wpisać w Forbet? Ponad 2000 PLN na start!

Aktualny Forbet kod promocyjnyBETONLINE„. Tylko z nim można dostać ekstra 50 PLN na dobry początek, a potem nawet trzy premie, które łącznie dają zarobić do 2000 PLN!

Jak wygląda odbieranie bonusu w Forbet? Co dostaje się na początek? Trzeba pamiętać o jednej prostej zasadzie: im więcej wpłacamy, więcej zyskujemy!

  • I wpłata to 100% bonusu do 1000 PLN
  • II wpłata to 75% bonusu do 500 PLN
  • III wpłata to 50% bonusu do 500 PLN
  • EKSTRA 50 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce