Sposoby na nudę w wakacje

Aktualnie wiele osób chce podróżować, jednakże nie wie za bardzo jak to zrobić,  w końcu nic dziwnego, bardzo trudno jest w dzisiejszych czasach pojechać w jakieś miejsce, które nie zostało objęte restrykcjami, na dodatek które jest w pełni bezpieczne. Jak więc wybrać się na wakacje, ale jednocześnie nie dać się pandemii koronawirusa?

Gdzie się wybrać?

Na pewno nie powinniśmy próbować nawet latać do Chin. Nie byłoby to dziwne, gdyby w Chinach pojawiła się jakaś nowa pandemia w przyszłych latach. Omijać też powinniśmy Włochy, o Wielkiej Brytanii nie wspominając. Prawdopodobnie loty do Stanów Zjednoczonych będą bardzo tanie, z racji jej wygłodniałej ekonomii, oraz do Ameryki Łacińskiej.  Co ciekawe, nasze państwo przygotowuje taki projekt współpracując z krajami V4, czyli Czechami, Słowacją oraz Węgrami. Kto wie, być może większość Polaków po epidemii znowu ruszy nad Balaton, gorące źródła w Słowacji, bądź na piwo w Czechach.

Jeśli chcemy podróżować z rodzicami

Na razie najlepiej jest po prostu nie podróżować ze starszymi osobami. Jeśli jest taka możliwość, powinniśmy zostać w domu, zrobić zapasy żywności, oraz siedzieć w nim, dopóki pandemia na całym świecie się nie skończy. Dopiero wtedy będziemy mogli znowu podróżować, a zapewne oczekiwanie nam się opłaci, ponieważ wtedy jest spora szansa na to, że nie zejdziemy z tego świata na Chińską grypę. Naturalnie wiele osób nie pogodzi się z takim stanem rzeczy, dlatego też alternatywą jest oczekiwanie na wynalezienie szczepionki, która powinna zredukować zarażanie się koronawirusem.

Jeśli jednak zostaniesz w domu

Gra w karty to świetny sposób na to, aby rozerwać się, kiedy pogoda nie dopisuje, bądź też nie mamy internetu, na przykład na wyjeździe ,,pod namiot”. W końcu każdy chyba słyszał o pokerze. Jeśli chodzi o układy kart, to każdy rodzaj wykorzystuje te same. Rozgrywka kończy się odsłonięciem kart przez graczy, którzy pozostali w grze, następnie porównuje się uzyskane układy i wygrywa ręka z najlepszym układem. Oprócz gry z rodziną możecie również zagrać w karty online. Wystarczy że wpiszecie frazy typu ,,kasyno internetowe w Polsce” w wyszukiwarkę i gotowe. 

Kupno ,,campera”

Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem na tanie wakacje jest kupno używanego samochodu kempingowego, który zazwyczaj jest nieco większy od normalnego, popularnie zwanego busem. Na internecie jest naprawdę dużo przykładów na wykorzystanie tego sposobu, od podróży ,,maluchem” nawet po całe autobusy ludzi. Jedyne koszty jakie ponosimy tutaj, to koszt samochodu (który będzie niewielki jeśli nie zamierzamy podróżować sami) oraz paliwa i prowiantu. Sporym minusem tego sposobu jest to, że takie podróże mogą trwać nawet całe miesiące czy lata, jeśli wybierzemy odpowiednio długą trasę, nie mówiąc już o często miernym komforcie jazdy, czy też problemami z dłuższymi jazdami jako kierowca. 

0 / 5. Ocen: 0

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce