VAR a Zakłady Bukmacherskie. Czy należy się zwrot?

1214

Po wprowadzeniu do polskiej Ekstraklasy wideo weryfikacji (VAR) wielu graczy zastanawia się, co w przypadku, gdy arbiter nie uzna gola. Czy można w takim przypadku ubiegać się o zwrot od bukmachera online? TAK! Sprawdźcie, jak zrobić to skutecznie! 

VAR a Zakłady Bukmacherskie. Czy należy się zwrot?
VAr w zakładach bukmacherskich online

Zwrot za nieuznanego gola 

Jeżeli postawicie kupon z meczem Ekstraklasy, a w trakcie jego trwania sędzia nie uzna gola po użyciu systemu VAR, bukmacher LvBET umożliwia wam zgłoszenie przegranego kuponu i otrzymanie zwrotu.

Porażka w danym kuponie musi wynikać tylko i wyłącznie z nieuznanego przez arbitra gola. Jeżeli więc wszystkie typy bez problemu ci wejdą, natomiast sędzia „zawali” ci ostatni typ na kuponie – możesz korzystać z tej oferty.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak otrzymać taki zwrot? 

  • Napisać wiadomość e-mail do bukmachera z numerem kuponu
  • Podać tytuł e-maila jako „Promocja VAR”
  • Czekać na zwrot postawionej stawki!

Maksymalnie w ramach takiego zwrotu możecie otrzymać 100 PLN. Oferta obowiązuje do końca trwania obecnego sezonu Ekstraklasy, czyli do maja 2019.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Obstawianie meczów Ekstraklasy

W ofercie specjalnej nie brane są pod uwagę kupony zagrane poprzez Obstawianie Na Żywo, a jedynie przedmeczowo. Kupon musi być KOMBI i zawierać mecze z polskiej Ekstraklasy w piłce nożnej.

Typy na Ekstraklasę online
Typy na Ekstraklasę online

Ogólny kurs kuponu promocyjnego nie może być niższy niż 1,50. Jeżeli postawisz kupon za mniej niż 10 PLN, nie będziesz mógł wziąć udział w tej promocji, a co za tym idzie – otrzymać ewentualnego zwrotu!

Oferta nie dotyczy rozgrywek innych niż Ekstraklasa!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.