3000 PLN do wygrania w STS. W każdym tygodniu – dla każdego!

STS legalny bukmacher organizuje co tydzień promocję z nagrodami. Do zdobycia jest ponad tysiąc premii, z czego najwyższa to aż 3000 PLN!

3000 PLN do wygrania w STS. W każdym tygodniu - dla każdego!
3000 PLN do wygrania w STS. W każdym tygodniu – dla każdego!

STS bonus co tydzień

Promocje bukmacherskie w STS to bardzo interesujący temat dla większości typerów w naszym kraju. Mówimy tu w końcu o firmie, która może pochwalić się największą liczbą zarejestrowanych użytkowników w Polsce.

W każdy poniedziałek rusza nowy ranking typerów STS, gdzie można zdobyć nagrody pieniężne. Najaktywniejszy gracz nagradzany jest kwotą 3000 PLN na obstawianie, a to dopiero początek!

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS łącznie w ramach promocji typerskiej rozdaje 1500 nagród. W skali roku daje to kwotę 3.500.000 PLN!

Konkurs z nagrodami w STS

Z oferty może skorzystać każda osoba, ale musi się zapisać do oferty. Wystarczy, iż kliknie przycisk „Dołącz” na specjalnej stronie promocji na stronie www.STS.pl.

Ile dokładnie mogę zarobić? Oto struktura wypłat, jaką znajdziecie też w portalu bukmachera STS:

konkurs w sts. Co można wygrać?
konkurs w sts. Co można wygrać?

Nie masz jeszcze konta w STS? Nic straconego! Założysz je nawet teraz, a i tak będziesz mógł wziąć udział w opisywanej promocji. Jakby tego było mało, STS kod promocyjnyBETONLINE” da ci 29 PLN w formie bonusu bez depozytu!

Uwaga! Promocja jest dostępna przez cały rok. Warto o niej wiedzieć, ponieważ można zdobyć w ten sposób dodatkowe środki na obstawianie meczów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce