Fuksiarz sponsorem La Liga w Polsce

Fuksiarz.pl, polski legalny bukmacher, został oficjalnym sponsorem La Liga. Firma będzie miała prawo wykorzystywania wizerunku kilku znanych graczy z hiszpańskiej ligi. W najbliższym czasie gracze mogą spodziewać się wielu specjalnych akcji i ofert związanych z czołową ligą piłkarską na świecie.

fuksiarz la liga

Oficjalne ogłoszenie o nawiązaniu współpracy miało miejsce w czwartek, 3 sierpnia. Podczas specjalnego wydarzenia, w którym wzięli udział przedstawiciele branży, przedstawiciel La Liga oraz gość specjalny, były piłkarz znany z występów m.in. w Liverpoolu i Realu Madryt – Steve McManaman, oficjalnie potwierdzili wcześniejsze doniesienia. 

“Partnerstwo z La Liga to kolejny, duży krok w rozwoju naszej marki. Pomysły, które będziemy mogli zrealizować dzięki tej współpracy, będą powiewem świeżości na rynku. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce ogłaszamy współpracę na tak szeroką skalę” – powiedziała Aneta Tylicka, prezes zarządu firmy Bukmacherska Sp. z o.o., która jest właścicielem marki Fuksiarz.pl. Wtóruje jej Oscar Mayo, La Liga Executive Director, który również podkreśla wagę współpracy, a także możliwości, jakie ona ze sobą niesie. 

Gościem specjalnym na tym wydarzeniu, na którym pojawiła się grupa dziennikarzy oraz przedstawicieli branży, był Steve McManaman – były piłkarz znany między innymi z występów w drużynach Liverpoolu i Realu Madryt. Z Realem Madryt zdobył Ligę Mistrzów w latach 2000 i 2002.

Już od dłuższego czasu słychać było głosy, że Fuksiarz ma zamiar związać się z jedną z czołowych europejskich lig. Ostatecznie wybór padł na Hiszpanię, co wcale nie było takie niespodziewane. Rozgrywki La Liga od lat fascynują polskich kibiców, a teraz zyskały dodatkowego atut dzięki obecności Roberta Lewandowskiego w zespole. 

Całe przedsięwzięcie to prawdziwa gratka dla fanów futbolu i zakładów bukmacherskich.  W najbliższym czasie fani hiszpańskiego futbolu mogą spodziewać się różnych akcji dedykowanych przede wszystkim sympatykom La Liga. Bukmacher „Fuksiarz.pl” zachęca do śledzenia oficjalnych mediów społecznościowych, gdzie wkrótce pojawią się informacje o konkursach, w których będzie można wygrać koszulki klubów La Liga oraz bilety na mecze drużyn z hiszpańskiej ligi.  Będzie to także świetna okazja dla tych, który chcą dopiero zacząć obstawiać mecze. Dodatkowe bonusy, ciekawe zakłady i dodatkowe nagrody do wygrania na pewno przyciągną do Fuksiarza grono nowych typerów. 

5 / 5. Ocen: 5

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce