BetClic bonus powitalny 2019. Co na start dla nowych graczy?

Rejestracja w BetClic nie jest trudna, a dodatkowo umożliwia nam zgarnięcie bonusu powitalnego. Co na start przygotował ten bukmacher? Dowiedz się już teraz!

BetClic bonus powitalny 2019. Co na start dla nowych graczy?
BetClic bonus powitalny 2019. Co na start dla nowych graczy?

BetClic bonus na start

Bonus powitalny BetClic to temat, o którym ciągle pisze się na stronach bukmacherskich i nie tylko. Czy wiadomo już o nim na tyle dużo, by pisać o szczegółach?

Niestety, w chwili obecnej marka BetClic Polska nie zdradza, co będzie oferowała dla nowych graczy. Najczęściej potwierdzającą się informacją w mediach jest to, że znajdziemy u tego bukmachera specjalny cashback za pierwszy nietrafiony zakład.

polska strona betclic. Promocje online
polska strona betclic. Promocje online

BetClic promocja na powitanie

BetClic w Polsce pojawi się w czerwcu 2019 roku. To właśnie wtedy oficjalnie ogłoszony zostanie bonus powitalny, a wraz z nim informacje na temat tego, jak go odebrać i obrócić.

Ile będzie wynosił BetClic cashout? Wydaje się, że jest jeszcze za wcześnie, by o tym mówić. Prawdopodobnie promocja na start będzie oscylowała w granicach 100-200 PLN.

Aby odebrać bonus powitalny BetClic, wystarczy założyć konto internetowe na jego stronie WWW. Warto mieć na uwadze, że rejestracja jest darmowa i zgodna z prawem!

Wiele osób liczy na to, że BetClic aktywuje na bonus bez depozytu na dobry start. Pytanie, czy rzeczywiście tak będzie. Według nas, początkowo się na to nie zanosi i raczej warto przygotować się bardziej na ten scenariusz.

Chcesz wiedzieć więcej o bukmacherach? Uważnie śledź naszą stronę WWW! 🙂

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce