Betfan kod na start. Co wpisać, by zdobyć 50 PLN freebet?

531

Bukmacher Betfan pozwala na start wpisanie graczom specjalnego kodu. Jak on brzmi? To jedno proste słowo, a daje nawet 50 PLN jako freebet!

Betfan kod na start. Co wpisać, by zdobyć 50 PLN freebet?
Betfan kod na start. Co wpisać, by zdobyć 50 PLN freebet?

Betfan freebet 50 zł

Przygotowany przez bukmachera Betfan kod promocyjny można wykorzystać tylko i wyłącznie przy rejestracji konta. Miejsce w formularzu rejestracyjnym jest dobrze widoczne – nie sposób go przegapić!

Aktualny bonus powitalny od Betfan to nawet 3000 złotych. Ta kwota robi wrażenie, bo jest to najwyższa premia, jaką można otrzymać u bukmachera w Polsce! I to jeszcze nie wszystko!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Zakład Bez Ryzyka z kodem „BETONLINE” w Betfan!

Freebet 50 PLN to Zakład Bez Ryzyka, który odbiera się za porażkę w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. Stawka nie może wynieść mniej niż 20 złotych i właśnie tyle wynosi minimalna kwota zwrotu.

Nie jest trudno spełnić warunki promocyjne w Betfan. Gracz stawia kupon z co najmniej 2 zdarzeniami o kursie 2,2 lub wyższym i to wszystko! Zwrot to maksymalnie 50 PLN.

Wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” jest dostępne tylko dla nowych klientów. Aktualni gracze Betfan nie mają już możliwości skorzystania z tej oferty.

Co zawiera pakiet startowy dla nowych graczy Betfan? Oto szczegóły:

  • Zakład Bez Ryzyka 50 PLN – tylko z kodem BETONLINE
  • Bonus powitalny 3000 PLN – najwyższa tego typu premia na rynku!

Odbieranie bonusów, promocje, premie specjalne? Wszystko to dostępne jest na łamach naszego portalu wraz z aktualnymi danymi i kodami!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl