Betfan kod na start. Co wpisać, by zdobyć 50 PLN freebet?

Bukmacher Betfan pozwala na start wpisanie graczom specjalnego kodu. Jak on brzmi? To jedno proste słowo, a daje nawet 50 PLN jako freebet!

Betfan kod na start. Co wpisać, by zdobyć 50 PLN freebet?
Betfan kod na start. Co wpisać, by zdobyć 50 PLN freebet?

Betfan freebet 50 zł

Przygotowany przez bukmachera Betfan kod promocyjny można wykorzystać tylko i wyłącznie przy rejestracji konta. Miejsce w formularzu rejestracyjnym jest dobrze widoczne – nie sposób go przegapić!

Aktualny bonus powitalny od Betfan to nawet 3000 złotych. Ta kwota robi wrażenie, bo jest to najwyższa premia, jaką można otrzymać u bukmachera w Polsce! I to jeszcze nie wszystko!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Zakład Bez Ryzyka z kodem „BETONLINE” w Betfan!

Freebet 50 PLN to Zakład Bez Ryzyka, który odbiera się za porażkę w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. Stawka nie może wynieść mniej niż 20 złotych i właśnie tyle wynosi minimalna kwota zwrotu.

Nie jest trudno spełnić warunki promocyjne w Betfan. Gracz stawia kupon z co najmniej 2 zdarzeniami o kursie 2,2 lub wyższym i to wszystko! Zwrot to maksymalnie 50 PLN.

Wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” jest dostępne tylko dla nowych klientów. Aktualni gracze Betfan nie mają już możliwości skorzystania z tej oferty.

Co zawiera pakiet startowy dla nowych graczy Betfan? Oto szczegóły:

  • Zakład Bez Ryzyka 50 PLN – tylko z kodem BETONLINE
  • Bonus powitalny 3000 PLN – najwyższa tego typu premia na rynku!

Odbieranie bonusów, promocje, premie specjalne? Wszystko to dostępne jest na łamach naszego portalu wraz z aktualnymi danymi i kodami!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce