Bonus powitalny STS na Wakacje 2019. Nawet 1200 PLN + 29 PLN bez depozytu!

Jaki bonus powitalny w wakacje 2019 do odebrania jest u legalnego bukmachera STS? Zdradzimy już teraz, że mowa tu nawet o 1200 PLN i 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym!

Bonus powitalny STS na Wakacje 2019. Nawet 1200 PLN + 29 PLN bez depozytu!
Bonus powitalny STS na Wakacje 2019. Nawet 1200 PLN + 29 PLN bez depozytu!

STS bonus powitalny 1200 PLN

Jeszcze nie jesteś osobą zarejestrowaną u bukmachera STS? W takim razie aktualny bonus powitalny jest jak najbardziej dla ciebie – a to legalnie i bezpiecznie!

Jeżeli chcesz dokonać rejestracji, musisz pamiętać, że tylko przy zapisywaniu się można wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjny.

premia sts dla nowych graczy
premia sts dla nowych graczy

Kod promocyjny w STS na bonus bez depozytu

Hasło bonusowe brzmi „BETONLINE„. Jeżeli wpiszesz je w odpowiednią rubrykę, na start otrzymasz 29 PLN bez depozytu, czyli jeszcze zanim zdecydujesz się na dokonanie jakiejkolwiek wpłaty!

Bonus powitalny od STS na Wakacje 2019 można zgarnąć jedynie przy rejestracji konta do czasu zakończenia promocji, a po 1 lipca.

Ile dokładnie wynosi prezent na start od bukmachera STS? Co trzeba zrobić, by go otrzymać? Oto informacje, które są dla ciebie ważne:

  1. Wypełniasz formularz rejestracyjny na STS.pl
  2. Kod promocyjny „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu!
  3. Dokonujesz pierwszej wpłaty na kotno bukmacherskie
  4. Odbierasz bonus powitalny w wysokości 100% sumy wpłaty do kwoty 1200 PLN!

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane na obstawianie na stronie bukmachera oraz w aplikacji. Oczywiście, będąc graczem STS można też oglądać mecze online za darmo!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce