Betfan Zakłady Specjalne. Liczba podań, asyst i strzałów – oto Player Bets!

Zakłady specjalne Betfan Player Bets to możliwość stawiania na to, jak pójdzie konkretnym zawodnikom w meczu. Liczba podań, asyst czy strzałów to tylko niektóre z typów, jakie można znaleźć w ofercie Betfan!

Betfan Zakłady Specjalne. Liczba podań, asyst i strzałów - oto Player Bets!
Betfan Zakłady Specjalne. Liczba podań, asyst i strzałów – oto Player Bets!

Betfan player bets

Odkąd pojawiły się w ofercie marki Betfan player bets cieszą się dużym zainteresowaniem graczy. Na polskim rynku wyraźnie brakowało bukmachera, który oferowałby coś poza najbardziej standardowymi zakładami na wydarzenia piłkarskie.

Osoby obstawiające mecze na bieżąco zazwyczaj są obeznane w statystykach. Doskonale wiedzą, czego można spodziewać się nie tylko po zespole, ale nawet konkretnych zawodnikach. I to właśnie dla typerów tego typu przygotowano Player Bets!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betfan Player Bets to możliwość stawiania na to, ile dany zawodnik zaliczy w meczu podań, strzałów, goli, asyst przy przejęć piłki. Jeszcze nie tak dawno tego rodzaju zakłady dostępne były tylko u zagranicznych bukmacherów – obecnie zmienia się to na lepsze!

Specjalne zakłady na piłkarzy w Betfan

Do stawiania tego rodzaju typów nie jest nam potrzebne żadne specjalne konto typerskie. Wystarcza posiadanie darmowego profilu na www.Betfan.pl. Wyjątkowe zakłady na piłkarzy zawsze można znaleźć w zakładkach dotyczących konkretnych meczów.

Marka Betfan działa w naszym kraju legalnie. Nie trzeba martwić się o to, że narażamy się w niej na konsekwencje prawne wynikające z obstawiania u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów.

Betfan kod promocyjny – bonus ponad 3000 zł na start!

Jeżeli ktoś nie jest jeszcze graczem zarejestrowanym w Betfan, może skorzystać z darmowej rejestracji na stronie internetowej www.Betfan.pl. Tylko teraz do zdobycia jest u tego bukmachera ponad 3000 złotych na start!

Aktualny kod promocyjny obowiązujący u tego bukmachera jest łatwy do zapamiętania. Brzmi po prostu „BETFAN” i może być wykorzystany jedynie przy zakładaniu profilu gracza.

Hasło bonusowe daje dodatkowe 100 PLN jako zakład bez ryzyka – takiej premii nie można otrzymać w standardowym bonusie!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce