Bonus bukmacherski na obstawianie Ekstraklasy

Bukmacherzy kuszą klientów różnego rodzaju promocjami. Jedną z nich są bonusy bukmacherskie. Przyjmują one różną postać — może to być: bonus od depozytu, bonus bez depozytu, jak również popularne zakłady bez ryzyka. Poniżej omawiamy najlepsze promocje bukmacherskie.

Czym są bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie są formą promocji, jaką oferują popularni bukmacherzy fanom zakładów — mają one zwiększać atrakcyjność oferty. I faktycznie to robią — wiele osób decyduje się skorzystać z usług danej firmy ze względu na atrakcyjne promocje. Najlepsze bonusy bukmacherskie sprawdzisz tutaj. Na stronie możesz skorzystać z ofert różnych bukmacherów. Oczywiście oddani klienci również mogą liczyć na atrakcyjne programy lojalnościowe.

Bonus do depozytu

Ten rodzaj bonusu to mocny wabik na wszystkich fanów zakładów. Promocja przewiduje wręczenie nowemu graczowi dodatkowych środków po wpłacie określonej kwoty. Działa to następująco — gracz wpłaca np. 100 zł i otrzymuje określony procent z wpłaconej kwoty. 

Wysokość bonusu u bukmachera zależy od zasad określonych w warunkach promocji — firmy oferują czasem nawet 100% bonusu na podstawie wpłaconej kwoty. 

Bonus bez depozytu (lub freebet)

To jeden z najlepszych bonusów bukmacherskich, ponieważ gracz nie musi wpłacać żadnych środków, aby móc skorzystać z promocji. Idea promocji freebet jest wręczenie nowemu klientowi środków — nazwijmy to powitalnych — na pierwsze zakłady. 

Z uwagi na fakt, że gracz nie ponosi żadnych kosztów, wysokość bonusu bez depozytu jest najczęściej niska — z reguły nie przekracza kwoty 50 zł, najczęściej oscyluje w granicach 30 złotych.

Zakład bez ryzyka (lub cashback)

W oczach graczy zakład bez ryzyka jest — obok bonusu bez depozytu — jednym z najlepszych bonusów bukmacherskich. Tutaj osoba może obstawić pierwszy zakład bez ryzyka, że straci poniesione koszty. 

Działa to następująco: Nowy użytkownik typuje mecze, nawet jeśli kupon nie wejdzie, bukmacher zwraca mu poniesione koszty zakładu. Kwota zwrotu jest pomniejszana o podatek. 

Bonusy ograniczone czasowo

Tego typu bonusy są nie lada gratką dla osób, które regularnie odwiedzają stacjonarne salony lub internetowe strony firm bukmacherskich. Można naprawdę sporo zyskać na promocjach, które obowiązują w określonych przedziałach czasowych. Najczęściej tego typu promocje dotyczą konkretnych dyscyplin, np. meczów polskiej ekstraklasy. 

Z reguły bonusy bukmacherskie ograniczone czasowo są adresowane do osób, które regularnie typują mecze. 

Bonusy za korzystanie z aplikacji

Firmy na każdym kroku zachęcają klientów do korzystania z aplikacji mobilnych. Trend ten dotyczy nie tylko firm z sektora zakładów. Nie każdy buk decyduje się udzielić bonusu graczom za zainstalowanie aplikacji. Dobrze jest sprawdzić, które firmy oferują bonusy za zainstalowanie aplikacji mobilnej. Na tej stronie znajduje się zestawienie aplikacji mobilnych oferowanych przez popularnych operatorów. 

Programy lojalnościowe i pakiety VIP

W przeciwieństwie do wyżej omówionych promocji, tego typu usługi nie należą do bonusów bukmacherskich na start — przeciwnie, są one skierowane do stałych i oddanych graczy. Najczęściej programy skierowane do stałych klientów przewidują zdobywanie punktów za regularne typowanie meczów. 

Kody promocyjne

Bonusy bukmacherskie często przyjmują postać kodów promocyjnych. 

Warto przeglądać internet w poszukiwaniu kodów promocyjnych do wykorzystania u poszczególnych bukmacherów. Trzeba dodać, że tego typu kody można znaleźć nie tylko na stronach firm zajmujących się bukmacherką. Wiele witryn wyspecjalizowanych w agregowaniu ofert promocyjnych z różnych branż, prezentuje bukmacherskie promocje. 

Nagrody w konkursach

Choć ta forma promocji nie jest typowym bonusem, to warto o niej wspomnieć, bo wielu bukmacherów regularnie organizuje konkursy, w których udział może wziąć każda osoba pasjonująca się typowanie meczów. Najczęściej udział w tego typu konkursach wziąć mogą osoby, które są zarejestrowane na stronie danej firmy lub korzystają z aplikacji mobilnej buka.

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Ktoś może powiedzieć, że promocje mają zawsze drugie dno. Akurat w przypadku bonusów bukmacherskich takie stwierdzenie niezupełnie jest uzasadnione. Biorąc pod uwagę na przykład popularne bonusy bez depozytu, wartość płynąca z promocji jest niezaprzeczalna. W jej przypadku gracze bezsprzecznie czerpią wartość w postaci środków, które mogą wykorzystać na starcie przy korzystaniu z usług danej firmy.

Niestety też się zdarza, że pewne bonusy mają zawiłe zasady. Wydają się atrakcyjne na pierwszy rzut oka, jednak po szczegółowym zapoznaniu się z regulaminem, okazują się nie tak atrakcyjne, jak są przedstawiane. Warto zawsze zapoznać się z warunkami obowiązywania danej promocji bukmacherskiej. Należy jeszcze pamiętać, aby zawsze korzystać z ofert legalnych firm bukmacherskich — warto sprawdzić tę stronę, aby mieć pewność, że firma, z której usług korzystamy, działa zgodnie z prawem. 

Które strony oferują najlepsze bonusy bukmacherskie?

Odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest łatwa. Stale firmy rywalizują, aby przyciągać nowych klientów i bardziej angażować już obecnych. Znalezienie najlepszych bonusów bukmacherskich wymaga od gracza regularnego śledzenia ofert poszczególnych firm. 

Na pewno dobrze jest śledzić strony i profile w mediach społecznościowych poszczególnych firm. Warto też zapisywać się na newslettery mailowe — pozwoli to być na bieżąco z ofertą każdej z firm. Ze swojej strony możemy polecić promocje bukmacherskie u następujących marek:

  • LV BET
  • STS
  • BetClick
  • BETFAN
  • Fortuna

Wiemy, że u tych bukmacherów regularnie pojawiają się ciekawe promocje i bonusy bukmacherskie. Chcemy jeszcze raz podkreślić, że kluczem do znalezienia najlepszych promocji bukmacherskich jest dobra znajomość przepisów dotyczących danej promocji. 

Bonusy bukmacherskie na obstawianie ekstraklasy: Podsumowanie

Mamy nadzieję, że temat bonusów bukmacherskich nie ma już żadnych tajemnic. Warto pamiętać, aby na bieżąco śledzić oferty poszczególnych firm w tym obszarze, bowiem regularnie bukmacherzy zaskakują atrakcyjnymi bonusami — kierowanymi zarówno do początkujących entuzjastów zakładów, jak również do wytrawnych graczy. 

5 / 5. Ocen: 1

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce