Bonusy powitalne za rejestrację u bukmacherów online

Bonusy powitalne za samą rejestrację pozwalają nam odebrać premię na start bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto u bukmachera. Zobacz, gdzie teraz możesz taki prezent zgarnąć!

Bonusy powitalne za rejestrację 2019
Bonusy powitalne za rejestrację 2019

Bonusy bukmacherskie – sposób na zdobycie kasy na obstawianie

Każdy, kto chce rozpocząć obstawianie meczów w internecie, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że potrzebuje do tego pieniędzy. Niektórzy grają za duże kwoty, a inni mogą pozwolić sobie tylko za stawianie drobniaków. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że bonusy bukmacherskie interesują każdego.

Bonus bukmacherski to nic innego jak prezent dostępny na stronie firmy obstawiającej mecze. Zazwyczaj otrzymuje się go za założenie konta, ale nie tylko, bo bukmacherzy cały czas oferują różne oferty specjalne dla swoich klientów.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dobrze wiedzieć, gdzie można dostać bonus powitalny oraz jakie warunki trzeba spełnić, by zmaksymalizować jego wartość. Właśnie po to powstał przygotowany przez nas materiał! 🙂

Obstawianie meczów za darmo – czy to możliwe?

Darmowe obstawianie meczów – dla jednych jest to mit, a dla innych nie. To ci drudzy mają rację, bo rzeczywiście da się otrzymać kasę na typowanie i to bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy! Nie mówimy tutaj o tanich chwytach marketingowych, ale jednocześnie podkreślamy, że nie można od bukmachera dostać pieniędzy i natychmiast zdecydować się na wypłatę.

Bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu po to, by każdy mógł przetestować możliwości danej strony typerskiej. Niektóre strony oferują 29 PLN, a inne „tylko” 10 – wszystko ma jednak swoje wady i zalety.

To, o czym dzisiaj piszemy, to tak zwane bonusy bez depozytu. Innymi słowy, mowa tu o premiach dla nowych graczy, gdzie nie trzeba żadnej wpłaty, by zyskać pieniądze na stawianie kuponów bukmacherskich. Wbrew pozorom, wcale nie jest to nic szczególnie rzadkiego.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Przykładem może być STS bonus na start, gdzie za wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” odbieramy 29 PLN za samą rejestrację, a przy pierwszej wpłacie – do 1200 PLN!

Aktualne bonusy za rejestrację

Oto, gdzie obecnie znajdziecie darmowe bonusy przy zakładaniu konta. Pamiętajcie, że w niektórych przypadkach wymagany jest specjalny kod promocyjny, o czym was informujemy:

  • STS – 29 PLN bez wpłaty z kodem „BETONLINE
  • Betfan – 3000 złotych za pierwsze przelewy + 100 PLN z kodem „BETFAN” w formie zakładu bez ryzyka!
  • LV BET – 20 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE
  • Totolotek – 20 PLN na dobry początek!
  • Betclic – 550 złotych jako cashback z kodem promocyjnym „KOD550
kod promocyjny betclic na bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Kody bonusowe u bukmacherów nie zawsze są wymagane, ale często potrafią dać nam naprawdę korzystne warunki. Dobrze jest więc zawsze upewnić się, czy nie możemy na dej stronie wykorzystać kodu. Specjalnie dla was mamy hasło „BETONLINE„, które działa u większości legalnych firm w naszym kraju!

Legali bukmacherzy. Premie na start

Zawsze trzeba mieć na uwadze, że w naszym kraju tylko niektóre strony mogą oferować usługi legalnie. Jeżeli chcemy odebrać jakiś bonus, musimy zdecydować się na taki portal, który widnieje w spisie licencjonowanych podmiotów Ministerstwa Finansów.

Na naszej stronie zawsze piszemy tylko o tych stronach, u których obstawianie jest w Polsce w stu procentach legalne. To powinno być istotne nie tylko dla nas, ale także dla was samych! 🙂


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce