Częsty problem typerów. Co oznacza 12 u bukmachera eFortuna?

321

Oferta bukmachera dla osób zaawansowanych wydaje się prosta i przejrzysta. Nie mogą jednak tego samego powiedzieć początkujący. Jedno z najczęściej zadawanych przez nich pytań to: co oznacza u bukmachera eFortuna typ 12?

Częsty problem typerów. Co oznacza 12 u bukmachera eFortuna?
Częsty problem typerów. Co oznacza 12 u bukmachera eFortuna?

eFortuna obstawianie – poradnik dla początkujących

Jeżeli mamy duże doświadczenie w obstawianiu meczów, prawdopodobnie doskonale znamy już niemal wszystkie możliwości obstawiania. 1X oznacza, że wygra gospodarz lub będzie remis, a X2 – to samo tylko z przewagą gości. A co z zakładem „12”?

Sporo osób szuka informacji, co oznacza typ 12 w eFortuna. Oznacza to, że sama oferta nie jest tak prosta i przejrzysta dla wszystkich, jak być powinna. Na szczęście, są strony jak nasza, które chcą nie tylko pisać o promocjach, ale przede wszystkim – edukować!

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Bukmacherka to zajęcie proste w teorii. Dlatego typy nie mogą być niczym skomplikowanym. Chodzi zawsze o to, by ktoś obstawiający wiedział, co dokładnie ma zagrać po przeanalizowaniu konkretnego meczu i by nie popełnił przy tym żadnego błędu przez swoją niewiedzę.

Co znaczy typ 12 w eFortuna?

Na stronie www.eFortuna.pl rzeczywiście znajduje się rodzaj typu 12. To nic nowego, ale sporo osób o to pyta. Chcemy to raz na zawsze wyjaśnić, by każdy doskonale wiedział, o co dokładnie w tym wszystkim chodzi.

Najprościej wyjaśnić to w ten sposób, że 12 to odpowiednik typu „brak remisu”. Gramy więc na to, że na pewno ktoś w meczu zwycięży, ale za to nie będzie podziału punktów. Wygrywa się więc zarówno wtedy, gdy sukces odniosą gospodarze, jak i goście.

Jeżeli chcemy sprawdzić, jak wygląda obstawianie typów jak 12 w praktyce, wystarczy, że założymy darmowe konto na stronie www.eFortuna.pl. Cały proces to w zasadzie kilka chwil.

eFortuna kod promocyjny 2020

Nowi gracze mogą wykorzystać od eFortuna kod promocyjny BETONLINE. Do zdobycia na starcie jest do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, 100 zł jako zakład bez ryzyka i 20 PLN za samą rejestrację konta.

Bukmacher eFortuna jest w stu procentach legalny, dlatego granie u niego jest na 100% bezpieczne i zgodne z przepisami! Odbieranie wygranych czy bonusów nie jest tutaj niczym problematycznym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl