Czy STS bonus bez depozytu jest dla każdego?

Bukmacher STS i jego bonus bez depozytu to najpopularniejsza oferta typerska w Polsce. Czy każdy może z niej skorzystać i tym samym otrzymać środki na obstawianie bez żadnego wkładu własnego?

Czy STS bonus bez depozytu jest dla każdego?
Czy STS bonus bez depozytu jest dla każdego?

Bonus bez depozytu – pieniądze za samo założenie konta

Wiele bonusów bukmacherskich otrzymuje się za dokonanie wpłaty czy zagranie pierwszego kuponu po rejestracji konta. Na stronie www.STS.pl wygląda to nieco inaczej, bo premia numer jeden udostępniana jest jako bonus bez depozytu, czyli 29 PLN bez depozytu.

Marka STS oferuje klientom bardzo wysoki, jak na polskie standardy, bonus bez wpłaty. Trzeba jednak wiedzieć, kto i w jakich okolicznościach może z niego skorzystać. Okazuje się, iż nie dla wszystkich jest to jasne, a to przecież nie tak powinno wyglądać.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Kto może otrzymać bonus bez wpłaty w STS?

Bonus bez wpłaty w STS jest premią dla nowych klientów, a to oznacza, że mogą otrzymać go jedynie ci, którzy dopiero co założyli konto na www.STS.pl. Nie jest to oferta przygotowana dla tych, co grają już u bukmachera od dłuższego czasu – i nie ma tu żadnego znaczenia czy wcześniej mieli okazję korzystać z tej lub podobnej promocji, czy też nie.

Regulamin promocji STS bonus bez depozytu nie zawiera żadnych szczególnych warunków dotyczących tego, kto może odebrać premię. Oczywiste jest jednak to, że tylko osoby pełnoletnie mają szansę na zgarnięcie 29 PLN, gdyż jedynie one mogą zarejestrować konto na www.STS.pl i zawierać legalne zakłady na mecze.

Czy potrzebny jest przygotowany przez STS kod promocyjny?

Kolejna ważna kwestia, którą wiele osób pomija. Na stronie www.STS.pl przy rejestracji konta można wykorzystać kod promocyjny, jednak często się to ignoruje. Tymczasem niewpisanie hasła bonusowego jest jednoznaczne z daniem do zrozumienia, iż nie interesuje nas specjalna premia dla nowych graczy.

Aktywny w STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być podany tylko przy zakładaniu profilu gracza. Nie trzeba nic więcej zaznaczać i tak dalej – wszystko sprowadza się do wykonania jednego prostego kroku, z którym każdy powinien sobie poradzić bez większych problemów.

STS kod promocyjny dla nowych graczy
STS kod promocyjny dla nowych graczy

Jak długo czeka się na bonus bez depozytu i czy jest na pewno legalny?

Jeżeli wszystko, co trzeba zostanie przez nas wykonane, bonus bez depozytu powinniśmy otrzymać automatycznie i to w bardzo szybkim czasie. Możemy być pewni, iż nie będziemy musieli na niego czekać wielu dni czy tygodni – taki scenariusz absolutnie nie wchodzi w grę!

Z racji tego, że STS to legalny bukmacher, przygotowany przez niego bonus jest zgodny z przepisami. Można odbierać 29 PLN bez obaw o to, iż poniesiemy jakieś nieprzyjemne konsekwencje.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce