Gdzie wpisać kod promocyjny 2023? Bukmacherzy dają kasę na start

Kod promocyjny 2022 to gwarancja otrzymania najlepszej oferty na start. Jacy bukmacherzy dają kasę na start? Przeglądamy oferty STS, Fortuna, Betclic oraz Betfan!

Gdzie wpisać kod promocyjny 2023
Gdzie wpisać kod promocyjny 2023? Bukmacherzy dają kasę na start – Fortuna, STS, Betclic i Betfan!

Bonusy bukmacherskie 2023

Oferta specjalna u bukmachera to zawsze darmowa kasa do odebrania, którą można wykorzystać na obstawianie. Najpopularniejsza z nich to oczywiście STS bonus powitalny, ale to zdecydowanie nie jedyna promocja, nad jaką warto się zatrzymać.

Jeżeli chcemy zarejestrować konto na stronie www.STS.pl, na dobry początek możemy otrzymać nawet 29 PLN bez depozytu. Jest to premia, która przyznawana jest bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków.

A to jeszcze nie wszystko! STS bonus na start pozwala dodatkowo na zdobycie 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać 1200 PLN, ale wszystko zależy przede wszystkim od tego, ile zdecydujemy się przelać!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny STS, Fortuna, Betfan oraz Betclic

Aktualny kod promocyjny w STS to BETONLINE. Wpisać go można jedynie przy zakładaniu profilu typerskiego. Uzupełnienie hasła bonusowego w formularzu to w zasadzie kilka sekund!

Czy wpisywanie kodu w STS jest czymś skomplikowanym? Absolutnie nie! Warto podkreślić, że samą rejestrację przygotowano w taki sposób, by nawet początkujący przeszedł przez nią od A do Z i nie popełnił przy tym jakichkolwiek błędów.

Oczywiście, aktualne kody promocyjne 2023 to nie tylko STS. Typerzy chwalą sobie również oferty przygotowane przez Betclic, Betfan oraz Fortuna. Poniżej prezentujemy, co można dzięki nim zyskać!

Pamiętajcie, że wpisywanie kodu promocyjnego jest opcjonalne. Nie zmienia to jednak faktu, że można to zrobić tylko jeden raz, przy zakładaniu profilu. W późniejszym czasie nie można już naprawić swojego błędu! 😉

Bonusy specjalne 2023
Kody promocyjne do bukmacherów:

  • www.eFortuna.pl – kod promocyjny BETONLINE. Dla nowych graczy 20 PLN na dobry początek, a potem nawet 1000 złotych na obstawianie!
  • www.Betclic.pl – kod promocyjny KOD550. Typerzy otrzymują premię w formie zwrotu od ewentualnej przegranej w pierwszym kuponie typerskim. Cashback nie może wynieść więcej niż 550 PLN
  • www.Betfan.pl – kod promocyjny BETONLINE. Dla nowych graczy jest 600 złotych jako zakład bez ryzyka!

BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce