EKSTRA kasa w STS – 1200 PLN + 29 bez depozytu, a do tego dodatkowe 200 na mecz Polski!

Bukmacher STS przygotował bonus specjalny na październikowe mecze Polski w eliminacjach Euro 2020. Teraz do zdobycia jest nie tylko standardowe 1200 PLN, ale także coś ekstra!

EKSTRA kasa w STS - 1200 PLN + 29 bez depozytu, a do tego dodatkowe 200 na mecz Polski!
EKSTRA kasa w STS – 1200 PLN + 29 bez depozytu, a do tego dodatkowe 200 na mecz Polski!

Bukmacher STS – obstawianie z bonusem 1400 + 29 bez depozytu!

Bonus powitalny STS to kasa na start, którą mogą otrzymać tylko osoby nieposiadające jeszcze konta u tego bukmachera. Tym razem jest okazja do założenia profilu – dwa mecze reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020!

Co zrobić, by otrzymać premię? Sama rejestracja to jeszcze nie wszystko, ale to od niej zależy wiele. Krok numer jeden to wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Tylko to hasło bonusowe pozwala na zdobycie 29 PLN bez wpłaty!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocja powitalna STS umożliwia zgarnięcie ekstra 1200 PLN po dokonaniu depozytu numer jeden. Im więcej gracz wpłaca, tym pokaźniejszą premię otrzymuje – to wszystko w formie 100% wartości przelewu.

🤑 Kod promocyjny „BETONLINE” w STS jest niezbędny, by zgarnąć bonus bez depozytu 29 PLN! 🤑

Akcja specjalna na mecz Łotwa – Polska to też 200 PLN, które można wykorzystać jako Zakład Bez Ryzyka. Gracze otrzymują pełny zwrot w przypadku, gdy nie uda im się trafić kuponu kwalifikacyjnego!

Pamiętajcie – kody promocyjne u bukmacherów można wpisać tylko przy rejestracji (w przypadku bonusów na start). To bardzo istotne, bo bonus powitalny STS z tego wpisu to, między innymi, premia dostępna tylko z hasłem bonusowym!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce