FAME MMA 5 walki. Podajemy rozpiskę pojedynków! Ergo Arena, 26.10.2019, godzina 20

26.10.2019 odbędzie się gala FAME MMA 5. Walki, które czekają kibiców to prawdziwe freak fighty zapowiadające się bardzo emocjonująco. Sprawdźcie oficjalną rozpiskę pojedynków!

FAME MMA 5 walki. Podajemy rozpiskę pojedynków! Ergo Arena, 26.10.2019, godzina 20
FAME MMA 5 walki. Podajemy rozpiskę pojedynków! Ergo Arena, 26.10.2019, godzina 20

FAME MMA 5 uczestnicy. Kto walczy, jaki jest main event?

Coraz więcej widać informacji FAME MMA 5 online. Jakby na to nie patrzeć, jest to jedyna gala w naszym kraju, gdzie w oktagonie ogląda się przede wszystkim freak fighty, a nie starcia zawodowych wojowników.

Social media to temat zainteresowań bardzo wielu osób i trudno przypuszczać, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. A że FAME MMA 5 już wkrótce – internet niemal grzmi o tym wydarzeniu!

Jakie czekają nas podczas FAME MMA 5 walki? Pojedynek wieczoru to starcie Bonus BGC vs Marcin Najman, ale w oficjalnej rozpisce nie brakuje też innych starć, które mają szansę poważnie namieszać w głowach kibiców!

Walki FAME MMA 5
Walki FAME MMA 5

Walki FAME MMA 5. Godlewska, Rafonix, Najman i Mini Majk!

Kto walczy na FAME MMA 5? Nigdy nie wiadomo, czy któryś z zawodników nie nabawi się kontuzji, ale na ten moment oficjalny fight card FAME MMA 5 wyglada następująco:

  • Bonus BGC vs. Marcin Najman
  • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
  • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
  • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

Interesuje kogoś obstawianie FAME MMA 5? Na stronie LvBET.pl dostępne już są kursy na to wydarzenie, a gracze nowo zarejestrowani mogą liczyć na bonus bez depozytu. Wystarczy przy zakładaniu konta podać kod promocyjny „BETONLINE„!

Wkrótce więcej informacji o typach na FAME MMA 5 i nie tylko! 🙂


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce