FC Barcelona – Real Madryt z bonusem 10 PLN od STS!

Bukmacher STS na grudniowy mecz FC Barcelona – Real Madryt przygotował bonus w wysokości 10 PLN. Co zrobić, by dostać tę kasę od STS?

FC Barcelona - Real Madryt z bonusem 10 PLN od STS!
FC Barcelona – Real Madryt z bonusem 10 PLN od STS!

STS bonus na El Clasico 2019

Oferta specjalna obowiązuje do rozpoczęcia meczu El Clasico. Pierwszy gwizdek na Camp Nou zaplanowano na 18 grudnia 2019 na godzinę 20.00. Aktualne kursy już teraz można znaleźć na www.STS.pl.

Zadaniem gracza jest postawienie kuponu za 44 PLN (dokładnie za tyle!) z jednym zdarzeniem dotyczącym El Clasico. Kurs nie może być mniejszy, niż 2.00, gdyż w takiej sytuacji zakład nie zostanie zaliczony do akcji.

10 PLN trafi do osób, którym uda się trafić wybrany zakład. Nie ma najmniejszego znaczenia czy będzie to obstawianie liczby rożnych, kartek czy standardowy zakład 1X2!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonusy na FC Barcelona – Real Madryt. Kasa 10 PLN dla typerów!

Na jedno konta można otrzymać maksymalnie jedną premię. Bukmacher STS zawsze bierze pod uwagę tylko pierwszy kupon spełniający warunki postawiony przez gracza. Dodatkowe pieniądze przyznane zostaną automatycznie.

  • Do zdobycia bonus 10 PLN!
  • Ekstra kasa za jeden typ
  • Typ musi dotyczyć meczu FC Barcelona – Real Madryt
  • Kurs co najmniej 2.00
  • Stawka wynosząca dokładnie 44 PLN!
  • Promocyjny mecz startuje 18 grudnia o godzinie 20.00!

Jeżeli ktoś nie jest jeszcze zarejestrowany na www.STS.pl, może to zrobić teraz. Kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi gracze otrzymują dzięki niemu bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN!

El Clasico za darmo na STS TV!

Premia bez depozytu to jeszcze nie wszystko! Nowo zarejestrowani mogą liczyć także na 100% bonus do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jak to działa? Gracz dodaje depozyt 200 PLN i dostaje drugie 200 PLN na obstawianie itp.

A teraz to, co najważniejsze – każdy gracz zarejestrowany w STS może obejrzeć FC Barcelona – Real Madryt za darmo online! Wszytko to dzięki usłudze STS TV, dostępnej również na urządzeniach mobilnych!

Jak działają transmisje w STS? ZOBACZ VIDEO i przekonaj się sam:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce