Fortuna – pigułka wiedzy plus kod promocyjny

Dla wielu osób zakłady bukmacherskie są ciekawym sposobem na dobrą zabawę oraz zwiększenie swoich emocji w trakcie oglądania danego sportu. Klienci mają z czego wybierać, gdyż na rynku nie brakuje firm, które w legalny sposób umożliwiają stawianie zakładów na określone dyscypliny sportowe i nie tylko. Jednym z bukmacherów, który od dawna cieszy się ogromną popularnością jest Fortuna, która na rynku działa już od XX wieku.

Fortuna – podstawowe informacje

Fortuna to legalny bukmacher, działający w Polsce. Założony został w 1996 roku, a pod swoją obecną nazwą funkcjonuje od przełomu roku 2007/2008. Siedziba firmy mieści się w Cieszynie przy ulicy Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15. Fortuna była pierwszym bukmacherem w Polsce, który otrzymał zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności przez internet. Licencja została wydana 23 stycznia 2012 roku.

Fortuna – oferta i kod promocyjny

Oferta, która jest dostępna w Fortunie, jest bardzo obszerna i bogata. Dotyczy to zarówno liczby dostępnych dyscyplin i wydarzeń, jak i lig. W przypadku tych bardziej niszowych dyscyplin sportowych wybór jest znacznie mniejszy, ale i tak nie ma na co narzekać. Oprócz zakładów sportowych bukmacher umożliwia obstawianie zdarzeń specjalnych, związanych z polityką, kwestiami społecznymi, ciekawostkami i szeroko pojętą rozrywką. W ofercie bukmachera nie brakuje również e-sportu. Jednakże w Fortunie nie znajduje się zbyt wiele gier, które można obstawiać. Częściowo wynagradza to oferta kursowa, która jest znacznie wyższa, aniżeli u konkurencji. W Fortunie klient może także obstawiać zdarzenia z kategorii Sporty Wirtualne, w których jest spora liczba dyscyplin sportowych. Stosunkowo niedawno bukmacher udostępnił kolejną sekcję do obstawiania – Bet on Games, czyli gry karciane, ale na ten moment oferta ogranicza się jedynie do Baccarat.

W przypadku bonusów, oferowanych przez Fortunę, można stwierdzić, że jest to czołówka bukmacherów w Polsce. Bardzo dobrze prezentuje się oferta powitalna i Fortuna kod promocyjny meczyki, ale również regularność i atrakcyjność bonusów, które bukmacher udostępnia dla swoich stałych klientów. Na ofertę powitalną Fortuny składają się takie bonusy jak:

– Zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł – w przypadku przegranej bukmacher zwraca zagraną stawkę pomniejszoną o podatek. Aby w pełni wykorzystać bonus, należy zagrać za kwotę 227 zł.

– Freebet – gracz otrzymuje go za samą rejestrację u bukmachera. Wysokość freebetu to 20 zł i przyznawany jest on w punktach FKP.

– Bonus od depozytu do kwoty 2000 zł – po akceptacji bonusu, gracz ma 3 dni, aby wpłacić depozyt. Następnie w ciągu 4 dni musi postawić swój pierwszy zakład. Gracz ma 30 dni, aby zagrać za sumę równą czterokrotności wpłaconej kwoty. Do promocji wliczają się kupony z m.in. 3 zdarzeniami oraz łącznym kursem 1.60. Po spełnieniu tych warunków do konta gracza zostanie przypisany bonus równy kwocie depozytu.

Podsumowanie

Fortuna to jeden z najstarszych i najpopularniejszych legalnych bukmacherów, działających na terenie Polski. Posiada bardzo obszerną i bogatą ofertę, w której każdy gracz znajdzie coś dla siebie, a poza tym oferuje bardzo atrakcyjne promocje i bonusy, zarówno dla nowych, jak i starych klientów.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce