Freebet bez depozytu na obstawianie KSW 52!

KSW 52 to największa impreza MMA w Polsce w grudniu 2019. W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem. Tylko teraz można otrzymać na to wydarzenie freebet bez depozytu!

Freebet bez depozytu na obstawianie KSW 52!
Freebet bez depozytu na obstawianie KSW 52!

Freebet na KSW 52 – bonus od STS!

Bonus freebet to specjalny zakład, który postawić bez żadnego ryzyka. O co chodzi? Bukmacher przekazuje nam określoną kwotę, a my możemy ją wykorzystać na obstawianie tak, jakbyśmy grali za własne środki.

STS to legalny bukmacher gali KSW 52. To właśnie on przygotował na zakłady bukmacherskie KSW 52 specjalne upominki na czele z freebetem bez depozytu w wysokości 29 PLN!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Każdy nowy gracz może w tym momencie odebrać na stronie www.STS.pl premię w wysokości 29 PLN bez konieczności przelewania własnych pieniędzy. To trochę taki bonus bukmacherski za darmo!

Bonus na obstawianie KSW 52. Jak odebrać?
🥊🏆💰

  1. Wejście na www.STS.pl
  2. Wpisanie kodu „BETONLINE” przy rejestracji darmowego konta
  3. 29 PLN od razu na obstawianie!
  4. Przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN jako premia 100%!

Uwaga! Tylko nowi gracze mają prawo do skorzystania z tej oferty specjalnej. Do zdobycia jest dokładnie 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN! W tym drugim przypadku mowa o premii 100% wartości przelewu – 200 złotych wpłaty to 200 złotych premii i tak dalej.

STS promocje bukmacherskie na KSW

Oferta specjalna jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się u bukmachera STS. Być może wkrótce pojawi się też coś dla starych graczy – na pewno o tym was poinformujemy!

Podczas KSW 52 zobaczymy w oktagonie wiele interesujących pojedynków. Jednym z nich będzie starcie Damian Janikowski vs Szymon Kołecki. Dwóch medalistów olimpijskich w jednej klatce? To zwiastuje naprawdę ogromne emocje!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce