Freebet – co to jest, gdzie odebrać?

169

Bukmacherski freebet to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych bonusów wśród graczy. Co to właściwie jest i gdzie można odebrać?

Freebet - co to jest, gdzie odebrać?
Freebet – co to jest, gdzie odebrać?

Freebety online – gdzie zgarnąć?

Każdy, kto chociaż „liznął” bukmacherki, na pewno słyszał o tak zwanych freebetach. Chyba jednak nie do końca wszyscy zdają sobie sprawę, co to właściwie jest i jak działa.

Freebet, jak sama nazwa na to wskazuje, to darmowy zakład. Jego darmowość polega na tym, iż nie musimy wydawać własnych pieniędzy na postawienie.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Działa to tak: bukmacher przelewa graczowi pieniądze o określonej wartości. W przypadku porażki typer nic nie traci, bo kasa nie jest jego. Gdy natomiast wygra – cały zysk ląduje na profilu!

Kody promocyjne na freebet

Gdzie obecnie są dostępne freebety, by można było sprawdzić je w praktyce? Takich miejsc nie ma zbyt wiele, ale najważniejsze, że są i warto o nich pisać.

Bardzo popularnym bonusem wśród graczy jest STS freebet. To bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, który można odebrać tylko i wyłącznie z kodem „BETONLINE„.

Aż 100 zł w formie Darmowego Zakładu do odebrania jest w Fortunie. W tym przypadku wystarczy założyć konto w specjalnym formularzu na eFortuna.pl – to w zasadzie kilka chwil!

Freebet na stałe dostępny jest również w LV BET. Często znajdziecie go poza tym u bukmachera Etoto czy Totalbet!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl