Freebet – co to jest, gdzie odebrać?

Bukmacherski freebet to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych bonusów wśród graczy. Co to właściwie jest i gdzie można odebrać?

Freebet - co to jest, gdzie odebrać?
Freebet – co to jest, gdzie odebrać?

Freebety online – gdzie zgarnąć?

Każdy, kto chociaż „liznął” bukmacherki, na pewno słyszał o tak zwanych freebetach. Chyba jednak nie do końca wszyscy zdają sobie sprawę, co to właściwie jest i jak działa.

Freebet, jak sama nazwa na to wskazuje, to darmowy zakład. Jego darmowość polega na tym, iż nie musimy wydawać własnych pieniędzy na postawienie. Kiedy – na przykład – dostajemy freebet 29 PLN na www.STS.pl, możemy postawić sobie darmowy kupon właśnie o takiej wartości. Do skorzystania z tej oferty potrzebny jest kod promocyjny, który podajemy poniżej!

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Działa to tak: bukmacher przelewa graczowi pieniądze o określonej wartości. W przypadku porażki typer nic nie traci, bo kasa nie jest jego. Gdy natomiast wygra – cały zysk ląduje na profilu!

Kody promocyjne na freebet 2020. W STS hasło BETONLINE daje 29 PLN!

Gdzie obecnie są dostępne freebety, by można było sprawdzić je w praktyce? Takich miejsc nie ma zbyt wiele, ale najważniejsze, że są i warto o nich pisać.

Bardzo popularnym bonusem wśród graczy jest wspomniany już przez nas STS freebet. To bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, który można odebrać tylko i wyłącznie z kodem „BETONLINE„. Dlaczego to tak istotne? Bo bez kodu nie można otrzymać aż takiej premii, a sam organizator tej oferty to najbardziej znany bukmacher w Polsce, któremu zaufało już bardzo wiele osób!

Dostępny w STS bonus to najlepszy dowód na to, że kody promocyjne na freebet 2020 to wcale nie rzadkość. Tym bardziej, gdy zależy nam na odebraniu naprawdę pokaźnego prezentu!

Jak odbiera się bonus w STS? ZOBACZ VIDEO:

Freebet Fortuna. 100 PLN ekstra dla nowych graczy!

Aż 100 zł w formie Darmowego Zakładu do odebrania jest w Fortunie. W tym przypadku wystarczy założyć konto w specjalnym formularzu na eFortuna.pl – to w zasadzie kilka chwil!

Wypełnienie w 100% formularza rejestracyjnego w Fortunie nie wymaga przesyłania skanów dokumentów. Wszystko sprowadza się jedynie do wpisania danych na swój temat. Ostatnia rubryka to z kolei kod promocyjny i tutaj także wpisać możemy BETONLINE.

Co jeszcze poza bonusem freebet oferuje swoim nowym graczom marka Fortuna? 20 PLN od razu po założeniu konta na obstawianie meczów, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1000 PLN ekstra w formie premii 100%!

Rejestracja na www.eFortuna.pl krok po kroku. ZOBACZ VIDEO:

Betfan – 100 PLN z kodem promocyjnym BETFAN!

Bukmacher Betfan pozwala na obstawianie meczów bez podatku, dzięki czemu z dnia na dzień zyskuje na popularności coraz bardziej. Tylko w roku 2020 każdy nowo zarejestrowany gracz może odebrać tutaj bonus 3000 złotych, a na start – 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Co trzeba zrobić, by otrzymać freebet Betfan? Najważniejsze jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na www.Betfan.pl, podając przy tym kod promocyjny BETFAN. Hasło bonusowe jest wyjątkowo łatwe do zapamiętania, a jednocześnie trzeba pamiętać, że pozwala na zgarnięcie naprawdę pokaźnej premii!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Totalbet – Freebet x5, czyli 40 PLN na granie po założeniu konta!

Na stronie www.Totalbet.pl do zdobycia jest aż pięć freebetów na dzień dobry. Takiej oferty nie znajdziecie u żadnego innego bukmachera dostępnego w naszym kraju. Co trzeba zrobić, by otrzymać od Totalbet freebet? Pierwszy o wartości 20 PLN odbiera się od razu po założeniu konta, natomiast na kolejne można liczyć w następujacych przypadkach:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

A na koniec kolosalnie dobra wiadomość: przy zakładaniu konta w Totalbet można jeszcze otrzymać, poza freebetami, bonus 100% aż do kwoty… 5000 PLN! To najwyższy bonus na start dostępny w Polsce!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce