Wirtualny sport u bukmachera Betfan. Co można obstawiać legalnie i bez podatku?

433

Wirtualny sport prawdopodobnie nigdy nie zastąpi w stu procentach tego prawdziwego, ale i tak cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak obstawiać komputerowe mecze bez podatku w Betfan?

Wirtualny sport u bukmachera Betfan. Co można obstawiać legalnie i bez podatku?
Wirtualny sport u bukmachera Betfan. Co można obstawiać legalnie i bez podatku?

Betfan i Wirtualne Sporty przez internet

Bardzo wiele firm bukmacherskich oferuje graczom tak zwane Wirtualne Sporty. To po prostu alternatywa dla zwykłych dyscyplin dla tych, którzy chcą grać o nietypowych porach albo celują w szybko rozliczane kupony.

Przeglądając ofertę dostępną na stronie internetowej www.Betfan.pl, nie wszyscy zauważą od razu odpowiedni dział. A to dlatego, że występuje on pod nazwą „Gry”, która niekoniecznie musi się jednoznacznie kojarzyć.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Wszystkie osoby zarejestrowane w Betfan mogą obstawiać u bukmachera piłkę nożną, koszykówkę, a także wiele innych dyscyplin, wśród których warto wymienić chociażby kolarstwo torowe oraz wyścigi konne.

Jak zagrać bez podatku w Gry Betfan?

Gracze bardzo pozytywnie oceniają dostępne w Betfan Wirtualne Sporty. Największymi zaletami są kursy, wybór rozgrywek oraz fakt, że każdy zakład można zagrać bez podatku, czyli z wygranymi większymi niż na innych podobnych stronach!

Interfejs zakładów jest dostępny w stu procentach w języku polskim, a samo obstawianie niewiele różni się od grania LIVE i jednoczesnego oglądania transmisji z konkretnego wydarzenia.

Do grania zakładów na Wirtualne Sporty nie jest potrzebne żadne dodatkowe konto typerskie. Wszystko, czego wymaga się od typerów, to założenia jednego profilu na stronie www.Betfan.pl.

Kod promocyjny Betfan. Ekstra 100 PLN na start!

Każdy nowo zarejestrowany gracz ma prawo do odebrania bonusu powitalnego. W chwili obecnej wynosi on 3000 złotych, a z kodem promocyjnym BETFAN – nawet o 100 zł więcej dzięki zakładowi bez ryzyka!

UWAGA! Wirtualne Sporty działają także na urządzeniach mobilnych. Przypominamy, że aplikacja mobilna bukmachera Betfan jest dostępna na większość smartfonów z systemem Android.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl