Freebet w Etoto na hity tygodnia!

579

W każdym tygodniu dzieje się w piłce nożnej coś ciekawego. W przypadku obstawiania tych najlepiej zapowiadających się meczów można w Etoto odebrać freebet 50 PLN!

Freebet w Etoto na hity tygodnia!
Freebet w Etoto na hity tygodnia!

Darmowy zakład Etoto

Opisywana oferta jest dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera Etoto. Jeżeli do tej pory nie zakładałeś u niego profilu gracza, możesz wypełnić formularz online o dowolnej porze dnia bądź nocy.

Promocja otrzymała nazwę „TOP 3”, dlatego że w trakcie jej trwania w każdym tygodniu wybierane są trzy najlepiej zapowiadające się mecze piłkarskie z oferty Etoto. Aktualna lista jest zawsze dostępna w oficjalnym portalu marki. W obecnym tygodniu są to podane niżej wydarzenia:

1. Sevilla – FC Barcelona – 23.01.2019 g. 21:30
2. Chelsea – Tottenham – 24.01.2019 g. 20:45
3. Arsenal – Manchester Utd – 25.01.2019 g. 20:55

Jak zapewne wiecie, w hitach potrafią dziać się cuda, a już na pewno nie brakuje nieoczekiwanych zwrotów akcji. Aby oglądanie dobrego meczu nie kojarzyło ci się z przegranymi, w Etoto przygotowano freebet w wysokości 50 PLN!

Promocje bukmacherskie

Uwaga! Musisz zagrać za minimum 100 PLN w dziale Live, by zgarnąć ewentualny zwrot w przypadku przegranej. Pamiętaj, że liczone są tylko typy na podane wyżej mecze, co oznacza, że kupon promocyjny musi być SOLO.

Tylko osoby zapisane do tej akcji freebetowej mogą z niej skorzystać. Rejestracji trzeba dokonać w każdym tygodniu, w którym chce się wziąć udział i otrzymać cashback.

Jeżeli spełnisz warunki promocji, freebet Etoto zostanie przyznany na twoje konto automatycznie. Wystarczy, że zatwierdzisz informację o możliwości jego otrzymania, a ten zaksięgowany zostanie w ciągu 20 minut!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl