Jak dostać się na stronę Bet at home?

Typerzy mają bardzo duży problem z tym, by grać w Bet at home. Jak wejść na stronę internetową tego bukmachera? Jeżeli ktoś chciałby się tego dowiedzieć, przede wszystkim powinien zapoznać się z tym, co znajduje się tutaj!

Jak dostać się na stronę Bet at home?
Jak dostać się na stronę Bet at home?

Najlepsi bukmacherzy nielegalni w Polsce

Mimo że w Polsce mamy stosunkowo wielu legalnych bukmacherów (w porównaniu z tym, co było rok czy dwa lata temu), nadal nie brakuje takich osób, które wręcz wzdychają na myśl o wspomnieniach związanych z niektórymi markami. Nie ma dnia, by nie mówiło się o Bwin w Polsce czy Bet at home. O tej drugiej marce jest głośno niemal cały czas, co niestety stwarza zupełnie niepotrzebne zamieszanie.

Czytanie na temat tego, który nielegalny bukmacher jest najlepszy nie ma najmniejszego sensu, dlatego że oferty tych marek nie da się w ogóle porównać do polskich odpowiedników. Owszem, uda się zarobić w nich nieco więcej ze względu na brak podatku, ale tylko w niektórych przypadkach i to nie zawsze. Trzeba jednocześnie liczyć się z tym, że w razie dużej wygranej wypłata środków na konto będzie bardzo utrudniona, a nawet można by powiedzieć, że niemożliwa.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Gdyby jednak ktoś rzeczywiście pokusił się o stworzenie zestawienia tych nielegalnych marek, które poleca najwięcej typerów, bardzo wysoko byłaby w nim firma Bet at home. Nie można w niej grać w naszym kraju, ale cały czas padają o nią rozmaite pytania. Zajmiemy się dzisiaj tym dla wielu najistotniejszym, czyli jak dostać się na stronę Bet at home.

Strona Bet at home w Polsce. Można na niej grać?

Chociaż ustawa hazardowa obowiązuje w Polsce od 2017 roku, nie wszystkie firmy, których dotyczy, od razu się do niej zastosowały. I tutaj bez dwóch zdań można powiedzieć o Bet at home. Tak zwany BAH bardzo długo oferował swoje usługi klientom z Polski, chociaż teoretycznie robić tego nie powinien. Co więcej, kiedy jedną jego domenę polskie władze blokowały, szybko zmieniał na inną. Nie ma tu więc mowy o żadnym nieświadomym, niewinnym działaniu.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Jeżeli ktoś nie jest na bieżąco z tym, co dzieje się w branży bukmacherskiej, może czuć się lekko skołowany. Z jednej strony słyszy na każdym kroku, że mamy wielu nielegalnych bukmacherów, a z drugiej cały czas może wejść, a nawet zarejestrować się tam, gdzie teoretycznie nie powinien. Wygląda to dokładnie tak samo w przypadku Bet at home.

Dlaczego osoby w Polsce często wybierają Bet at home? Bo wydaje im się, że to jedyne miejsce, gdzie mogą obstawiać bez podatku, dostępny jest dla nich poker online i tak dalej. Problem polega na tym, że cały czas mówimy o firmie, która nie ma licencji bukmacherskiej wystawionej przez Ministerstwo Finansów. Skorzystanie z jej usług jest więc nie tyle utrudnione, co po prostu niebezpieczne! I trzeba mieć świadomość tego, że wizyta w tego typu portalu może skończyć się nawet bardzo surowymi konsekwencjami.

Jak wejść na Bet At Home Polska?

Już mieliśmy okazję napisać o tym, że bukmacher bet at home robił wszystko, co mógł, by omijać polskie przepisy. Tym samym powstało w sieci mnóstwo poradników na temat tego jak grać w bet at home przez internet. Najczęściej tego typu materiały pokazywały sposób na korzystanie z różnego rodzaju programów VPN. Nie miały jednak nic wspólnego z uczciwym podejściem do tematu. Uczciwym w stosunku do czytelnika.

Na ten moment fakty są takie, że bukmacher Bet at home w Polsce legalnie nie działa. Jeżeli kiedykolwiek się to zmieni, będzie on mógł mieć adres internetowy z końcówką „.pl”, a dostanie się do niego nie będzie stanowiło dla nikogo żadnego problemu. To jednak może być dopiero w przyszłości, a teraźniejszość to już zupełnie inna bajka.

Pisanie na temat tego, jak grać w bet at home w Polsce jest zupełnie niepotrzebne. Ten bukmacher jest na ten moment zamknięty dla graczy z Polski. Być może komuś uda się do niego dostać w taki czy inny sposób, ale nadal będzie musiał liczyć się z tym, że ani nie założy pełnoprawego konta, ani tym bardziej nie ma co liczyć na możliwość wygrania jakichś pieniędzy.

Co zrobić, kiedy nie można grać w Bet at home?

Wszyscy już wiemy, że Bet at home w Polsce jest bukmacherem nielegalnym i nie powinniśmy w ogóle zaprzątać sobie głowy jego istnieniem. To tyle teoria, bo w praktyce wszystko wygląda inaczej w niektórych przypadkach i tego też są pewnie wszyscy świadomi.

Blokada Bet at home Polska
Blokada Bet at home Polska

Mamy jednak bardzo dobrą wiadomość dla osób, które szukają bukmachera podobnego do Bet at home. Legalnych „zamienników” kilka znajdziemy bez problemu. I tutaj absolutnie nie mamy na myśli grania tylko w Lotto online, a normalne, tradycyjne zakłady bukmacherskie online.

Chcesz grać u bukmachera, który ma wysokie kursy, oferuje na start bonus bez depozytu, a do tego też w swoich usługach ma gry karciane czy wirtualne sporty? Prawdopodobnie zainteresuje cię to, co znaleźć można na www.STS.pl.

U bukmachera STS dla nowych graczy przygotowano kod promocyjny „BETONLINE„. Wpisując go w formularzu rejestracyjnym, mamy możliwość otrzymania 100 PLN bez ryzyka na start. Oprócz tego dochodzi jeszcze doładowanie pierwszej wpłaty, czyli 100% do 1500 PLN. Im większa wpłata, tym pokaźniejsza kasa na start!

Absolutnie nie polecamy tego, by szukać sposobów na korzystanie z nielegalnych usług bukmacherskich. Skoro taka strona jest dla Polaków niedostępna, po prostu dajmy sobie z nią spokój i znajdźmy w stu procentach legalną alternatywę. Nieprawdą jest to, że nie da się zagrać u bukmachera zgodnego z prawem bez podatku, czego przykładem może być chociażby portal www.eFortuna.pl. U niego zresztą też na start jest do odebrania 20 PLN bez wpłaty na start!

Czy Bet at home otrzyma licencję w roku 2023?

Zbliżają się piłkarskie mistrzostwa europy w 2024 roku, dlatego można liczyć na to, że wiele firm bukmacherskich będzie przynajmniej interesowało się tym, jak wygląda proces otrzymywania licencji bukmacherskiej w Polsce. Trudno jednak na ten moment spekulować, czy wśród tych marek znajdzie się Bet at home. Jest to firma z ogromnym doświadczeniem na rynku i na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z wad oraz zalet wejścia na konkretny rynek. Jeżeli plusów będzie więcej od minusów, możemy liczyć na to, że długo nikt w Bet at home nie będzie zwlekał z rozpoczęciem procesu licencyjnego.

Bet at home rejestracja konta
Bet at home rejestracja konta

Na razie pozostaje jednak uzbroić się w cierpliwość, bo konkretów w tej sprawie brak. Strona Bet at home dla Polaków jest zamknięta, więc może to oznaczać, iż firma chce zacząć stwarzać pozory sowich legalnych działań i stosowania się do przepisów. Takiego scenariusza nie można wykluczyć, podobnie jak tego, że BAH w ogóle nie będzie w najbliższym czasie zainteresowany otwarciem działalności na terenie naszego kraju.

Nawet jeśli nie w 2023 roku, to być może później. Nigdy nie można niczego całkowicie wykluczyć, a historia wielu bukmacherów online jasno pokazuje, że to, co z pozoru trudne do realizacji, najczęściej staje się faktem znacznie szybciej od typowych „pewniaków”.

Śledźcie nasz portal, by zawsze wiedzieć, co aktualnie dzieje się w sprawie Bet at home. To będzie bukmacher z licencją już wkrótce czy raczej nie? Musicie przyznać, że sprawa jest ciekawa, bo nadal wszystko może mieć w niej miejsce.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 56

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce