Gdzie najlepsze kursy na Ligę Mistrzów?

Obstawiając mecze Ligi Mistrzów, każdemu z nas zależy na otrzymaniu jak najlepszych kursów u bukmachera. Gdzie możemy na takie liczyć? Od pewnego czasu czołówka się w tej kwestii nie zmienia!

Gdzie najlepsze kursy na Ligę Mistrzów?
Gdzie najlepsze kursy na Ligę Mistrzów?

Mimo że wartość kursów to jeszcze nie wszystko, wiele osób poświęca im dużo uwagi. Trudno się dziwić, iż w internecie znaleźć można pokaźną dawkę różnego rodzaju wykresów, a porównywarka kursów bukmacherskich cieszy się ogromnym powodzeniem.

Bukmacher TOTALbet od dłuższego czasu chce uchodzić za najlepszego w naszym kraju. Na ten moment oferuje graczom bonus bez depozytu oraz solidne oferty regularne takie jak loteria z nagrodami i tym podobne. Ostatnio pracownicy tego bukmachera przygotowali tabelkę, w której porównali wartość kursów głównie na mecze Ligi Mistrzów.

Totalbet ma najwyższe kursy?
Totalbet ma najwyższe kursy?

Mimo że z tabelki jasno wynika, kto jest zwycięzcą, nie można brać tego typu materiałów całkowicie poważnie. W końcu to nie żadna niezależna instytucja, a sam bukmacher przygotował to zestawienie. Dziwne by było, gdyby na własnym koncie w mediach społecznościowych dał reklamę konkurencji, prawda?

Mimo wszystko, można śmiało powiedzieć, że w Polsce mamy trzech bukmacherów z dobrymi kursami. Ostatnio świetnie radzi sobie Etoto, a od dawien dawna bardzo solidną ofertę ma Fortuna. Jeżeli Totalbet utrzyma obecny poziom, być może i o nim wkrótce będziemy pisać w samych superlatywach!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce