Halloween w Totalbet. Bez podatku na wybrane ligi!

Od 31 października do 1 listopada trwa halloweenowa promocja bukmachera Betfan, która pozwala na obstawianie bez podatku! O co w tym chodzi, jak zgarnąć bonus?

Halloween w Totalbet. Bez podatku na wybrane ligi!
Halloween w Totalbet. Bez podatku na wybrane ligi!

Promocja bukmacherska Halloween 2019

Halloween to święto, które przyszło do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Nie ma co ukrywać, że właśnie z USA kojarzy się u nas przede wszystkim i właśnie dlatego to mecze zza oceanu można w Totalbet obstawiać bez podatku!

Promocja na Halloween 2019 obowiązuje od 31 października od godziny 0.00 do 1 listopada do godziny 5.00. Nie trzeba się do niej zapisywać – gracze po prostu stawiają zakłady i automatycznie kwalifikują się do bonusu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Rozgrywki brane pod uwagę w tej ofercie specjalnej to:

  • NBA
  • NHL
  • MLB
  • MLS
  • NFL
  • ARGENTYNA Superliga
  • BRAZYLIA Serie A
  • Meksyk Primera Division. Apertura

Totalbet obstawianie bez podatku

Stawka objęta promocją jest dowolna. Trzeba jedynie na jednym kuponie zawrzeć co najmniej trzy typy z lig wymienionych poniżej. Kurs każdego ze zdarzeń musi mieć wartość minimum 1.20.

W ramach promocji przyznawany jest bonus od wygranych, który niweluje zapłacony podatek od wniesionej stawki. Dodatkowe środki są dodawane do kont w sposób automatyczny.

Bonus na Halloween dostępny jest więcej, niż jeden raz na konto. Każdy gracz może otrzymać w trakcie trwania promocji nieograniczoną ilość premii.

Darmowe konto do obstawiania – ponad 500 PLN ekstra na start!

Do grania na stronie internetowej bukmachera Totalbet potrzebne jest darmowe konto typerskie. Można założyć je legalnie i bezpiecznie w ciągu kilku chwil oraz bez weryfikacji danych – wszystko to na www.Totalbet.pl.

Każdy nowo zarejestrowany w Totalbet może otrzymać do 500 PLN przy pierwszej wpłacie. Na dodatek na świeżaków wśród typerów czeka dodatkowe 10 PLN jako zakład bez ryzyka!

Opisywanej przez nas oferty specjalnej nie można łączyć z innymi promocjami, które organizowane są regularnie. Tyczy się – na przykład – akcji bonusowej Total Boost.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce