Jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019?

W roku 2018 pojawiło się wiele nowych stron do obstawiania. Nic dziwnego, że gracze szukają informacji na temat tego, jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019!

Jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019?
Jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019?

Legalni bukmacherzy w Polsce

Niewiele wiadomo na temat planów firm bukmacherskich na rok 2019. Wiadomo raczej na pewno, że w pierwszym kwartale z ofertą online wystartuje Superbet. Możliwe także, że doczekamy się szczegółów na temat takich marek jak Betfan czy Ewinner.

Legalni bukmacherzy 2019 na pewno się pojawią i to być może prędzej, niż się to wydaje. Niestety, nie wiadomo czy na nasz rynek wejdą jakieś znane, zagraniczne podmioty, czy będziemy mieli do czynienia głównie z zupełnie nowymi markami.

Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów związanych z procesami licencyjnymi prowadzonymi na dany moment. Według naszych informacji jest jednak szansa na to, że w roku 2019 w Polsce pojawi się co najmniej pięciu nowych legalnych bukmacherów.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Skoro mowa o zupełnie świeżych projektach, w nowym roku prawdopodobnie zadebiutuje legalny portal do obstawiania o nazwie MR BET. Oficjalnie jeszcze nigdzie się na jego temat nie mówi, ale my dotarliśmy już do informacji, z których wynika, iż spółka jest w trakcie przygotowań do rozpoczęcia właściwej działalności.

Nie ma wątpliwości, że polscy gracze czekają z niecierpliwością na wszelkie informacje dotyczące zmian w rodzimej branży bukmacherskiej. Obiecujemy, że o wszystkich istotnych newsach będziemy informować was na bieżąco!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce