Jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019?

29

W roku 2018 pojawiło się wiele nowych stron do obstawiania. Nic dziwnego, że gracze szukają informacji na temat tego, jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019!

Jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019?
Jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019?

Niewiele wiadomo na temat planów firm bukmacherskich na rok 2019. Wiadomo raczej na pewno, że w pierwszym kwartale z ofertą online wystartuje Superbet. Możliwe także, że doczekamy się szczegółów na temat takich marek jak Betfan czy Ewinner.

Legalni bukmacherzy 2019 na pewno się pojawią i to być może prędzej, niż się to wydaje. Niestety, nie wiadomo czy na nasz rynek wejdą jakieś znane, zagraniczne podmioty, czy będziemy mieli do czynienia głównie z zupełnie nowymi markami.

Skuteczne sposoby na obstawianie meczów

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów związanych z procesami licencyjnymi prowadzonymi na dany moment. Według naszych informacji jest jednak szansa na to, że w roku 2019 w Polsce pojawi się co najmniej pięciu nowych legalnych bukmacherów.

Skoro mowa o zupełnie świeżych projektach, w nowym roku prawdopodobnie zadebiutuje legalny portal do obstawiania o nazwie MR BET. Oficjalnie jeszcze nigdzie się na jego temat nie mówi, ale my dotarliśmy już do informacji, z których wynika, iż spółka jest w trakcie przygotowań do rozpoczęcia właściwej działalności.

Nie ma wątpliwości, że polscy gracze czekają z niecierpliwością na wszelkie informacje dotyczące zmian w rodzimej branży bukmacherskiej. Obiecujemy, że o wszystkich istotnych newsach będziemy informować was na bieżąco!

Obstawiaj mecze legalnie online. Aktualna promocja powitalna na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jacy będą nowi legalni bukmacherzy 2019?
Oceń