Jak grać w STS bez dowodu?

Jak grać w STS bez dowodu osobistego? Okazuje się, że jest to możliwe, chociaż nadal nie wszyscy o tym wiedzą. Sprawdź, na czym to wszystko dokładnie polega i upewnij się, czy na pewno jest legalne w twoim przypadku!

Jak grać w STS bez dowodu?
Jak grać w STS bez dowodu?

Firma bukmacherska bez dowodu

Firmy bukmacherskie działające w naszym kraju muszą przestrzegać przepisów, jakie obowiązują wszystkich obywateli Polski. Tym samym również gracze nie mogą robić tego, co im się żywnie podoba, a podlegają konkretnym niepodważalnym normom. W przypadku zakładów bukmacherskich chodzi o podatki, a także to, kto w ogóle może korzystać z ich usług.

Kto może grać u bukmachera w Polsce?

  • osoba, która ma ukończone 18 lat;
  • przebywa na terenie Polski;
  • posiada konto w banku;
  • dysponuje ważnym dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości.

Jeżeli chcemy obstawiać mecze w internecie, musimy wiedzieć, że nie obędzie się bez pewnych formalności. Ostatnio jednak coraz głośniej mówi się o firmach bukmacherskich bez dowodu. Czy takie rzeczywiście istnieją? W jaki sposób można korzystać z ich usług?

eWinner kod promocyjny 2022
Popularny w Polsce bukmacher eWinner – legalne typowanie meczów

Bukmacher bez dowodu to nic innego jak miejsce, gdzie nie musimy przedstawiać dokumentu, by postawić kupon. Nie powinno zdarzać się to w punkcie stacjonarnym, gdyż tam każdy powinien zostać zweryfikowany, jednak w praktyce bywa z tym różnie. Co jednak ciekawe, także w internecie możliwe jest typowanie bez weryfikacji. Jak działa rejestracja u bukmachera bez wysyłania dowodu? To proces, który na pewno zainteresuje wiele osób.

Jak obstawiać mecze w STS bez dowodu?

Legalny bukmacher STS jest najbardziej znaną firmą tego typu w Polsce, dlatego to o niego pyta się najwięcej osób. Czy możliwe jest obstawianie STS bez dowodu? Jak najbardziej, chociaż cały czas nie wszyscy o tym wiedzą i tym samym frustrują się na formalności, przez które wcale nie muszą przechodzić!

Przy zakładaniu konta na stronie www.STS.pl podajemy kilka podstawowych danych na swój temat. Bukmacherowi do zarejestrowania nam konta potrzebne są między innymi numer telefonu oraz PESEL. Na samym początku te dane w zupełności wystarczają do tego, by wyeliminować osoby niepełnoletnie. Trzeba bowiem z całą stanowczością powiedzieć, że granie w STS dla niepełnoletnich nie jest dostępne i nie będzie. Tak właśnie skonstruowane są w Polsce przepisy i nie wydaje się, by miały się one w najbliższym czasie zmienić. Jeżeli ktoś chce obstawiać w STS, może to zrobić dopiero w momencie, gdy skończy 18 lat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli interesuje nas granie w STS bez dowodu, wystarczy, że utworzymy darmowe konto internetowe w tej firmie. Nic więcej nie jest potrzebne. Od razu po zapisaniu się do obstawiania mamy możliwość wpłacenia pieniędzy i postawienia pierwszego, drugiego i kolejnych kuponów. Oczywiście, wszystko jest w stu procentach legalne – co do tego nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości!

Rejestracja w STS krok po kroku, czyli jak utworzyć konto gracza:


STS konto tymczasowe – ile jest ważne, jak to działa?

Obstawianie meczów w STS bez dowodu to posiadanie tak zwanego konta tymczasowego. Wszyscy mają prawo je utworzyć. Nie da się jednak korzystać z niego bez przerwy – czas na to jest ograniczony. A konkretniej jest dokładnie 28 dni na to, by zweryfikować swoje dane. Jeśli w tym czasie tego nie uczynimy, nie będziemy mogli dłużej typować w STS aż do momentu załatwienia wszelkich niezbędnych formalności weryfikacyjnych.

W STS konto tymczasowe to także ograniczenie w kwestii wypłat wygranych – nie można ich w ogóle przelewać na swoje konto bankowe. Jeżeli chodzi o transfer środków, to w nim ograniczenie zatrzymuje się na kwocie 5000 złotych – maksymalnie tyle można przelać do bukmachera przed ukończeniem weryfikacji.

Granie bez weryfikacji działa tak samo, jak w przypadku normalnego konta, jednak nie mamy co liczyć na wysokie wygrane, ani tym bardziej ich wypłatę, gdy uda nam się trafić wszystkie typy na kuponie. Niektórzy są w stanie tego typu ograniczenia zaakceptować, a inni niekoniecznie. Ci drudzy mogą jednak – oczywiście – potwierdzić swoje dane od razu i rozpocząć grę tak, jak pozostali.

Ogromnym plusem konta tymczasowego jest to, że jest dla każdego, a jednocześnie pozwala na szybkie postawienie kuponu w sytuacji, gdy niekoniecznie możemy w wygodny sposób przejść przez proces weryfikacji.

Rejestracja w STS. Co na start?

Dostępny w STS kod promocyjny
Dostępny w STS kod promocyjny

Warto jak najszybciej potwierdzić swoje dane bukmacherowi, gdyż w ten sposób można uzyskać dostęp do ciekawych bonusów. STS bonus powitalny to kilka prezentów do zgarnięcia, a w tym 29 PLN bez depozytu, które można otrzymać za podanie kodu promocyjnego „BETONLINE„.

W ramach promocji na start nowi gracze otrzymują 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Mogą także wypróbować legalnego pokera czy inne gry w Betgames ze zwrotem do 20 PLN w razie przegranej.

Rejestracja w STS jest w stu procentach zgodna z przepisami. Jeżeli lubimy grać w punktach stacjonarnych, możemy typować w dwóch miejscach – zarówno w internecie, jak i tradycyjnie. Wszystko zależy tylko od nas – pod tym względem bukmacher daje pełną dowolność.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce