Rejestracja u bukmachera bez wysyłania dowodu

Chcesz zarejestrować się u bukmachera, ale aktualnie nie masz możliwości albo po prostu nie chcesz wysyłać skanu dowodu osobistego? Jest na to sposób!

Rejestracja u bukmachera bez wysyłania dowodu
Rejestracja u bukmachera bez wysyłania dowodu

Rejestracja konta u bukmachera to raczej mało skomplikowany proces. Jeżeli tylko jesteśmy zdecydowani na obstawianie meczów online, wystarczy poświęcić kilka chwil na założenie profilu na wybranej przez stronie internetowej. Niektórym zajmuje to minutę czy dwie, ale są także i tacy, którzy potrzebują na to nieco więcej czasu.

Weryfikacja u bukmachera online

Czym jest weryfikacja u bukmachera online? To coś, dzięki któremu organizator zakładów wzajemnych przekonuje się, czy mamy odpowiednie uprawnienia do typowania meczów. Mówiąc bardziej wprost, sprawdza się podczas niej skan naszych dokumentów tożsamości, gdzie znaleźć można podstawowe dane, w tym datę urodzenia. 

Nie każdy uważa, że przesyłanie dowodu bukmacherowi od razu przy rejestracji jest sprawą niecierpiącą zwłoki. Jest w tym trochę racji, bo przecież dany portal może w każdej chwili od nas zażądać potwierdzenia jakichś informacji, a w razie czego – całkowicie zablokować nam konto do gry. 

Na szczęście, nie u wszystkich bukmacherów w Polsce gracze muszą najpierw weryfikować konto, a dopiero później korzystać z aktualnej oferty. Poniżej przedstawimy wam dwie opcje, z których możecie skorzystać, gdy przesyłanie skanu dowodu na ten moment jest poza waszym zasięgiem. 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Konto tymczasowe Totalbet

Jako pierwszy w naszym kraju konto tymczasowe wprowadził bukmacher legalny Totalbet. Rejestracja tutaj ogranicza się tylko do podania podstawowych danych takich jak imię, nazwisko czy adres zamieszkania. Skan dokumentu można tutaj załatwić później, nawet po dwóch miesiącach od założenia konta. 

totalbet bez weryfikacji
totalbet bez weryfikacji

Zaletą konta bez weryfikacji w Totalbet jest fakt, że działa ono dość długo i nie jest nałożone żadnymi ograniczeniami w kwestii dostępu do oferty. Innymi słowy, możemy korzystać z wszystkich promocji czy kursów na dane mecze. 

Niestety, w przypadku bukmachera bez weryfikacji Totalbet nie możemy wpłacać na konto więcej niż 5000 PLN, natomiast wypłata czy bonus bez depozytu dostępne są dopiero po ukończeniu procesu potwierdzania danych. 

Totalbet rejestracja
Totalbet rejestracja bez dowodu – konto tymczasowe

Konto tymczasowe Fortuna

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, to jest Fortuna, również posiada w swojej ofercie konto dla osób, które nie chcą od razu przechodzić przez weryfikację. Czy warto decydować się na to rozwiązanie w przypadku tej firmy? Oto, jakie są największe wady i zalety tego rozwiązania:

ZaletyWady
– Rejestracja w ciągu minuty– Łączny depozyt 5000 PLN
– Szybkie wypłaty– Brak możliwości wypłat
– Dostęp do meczów za darmo– Konto ważne niecałe 30 dni 
– Kursy takie same, jak dla innych– Brak bonusu powitalnego 
– Zakłady Na Żywo 
– Dostęp do Wirtualnych Sportów

Konto tymczasowe Fortuna ma tę zaletę, że nie tylko daje nam możliwość natychmiastowego grania u bukmachera, ale także pozwala na oglądanie meczów online całkowicie bez opłat. Na pewno, między innymi, dlatego wiele osób zdecyduje się na ekspresowe założenie profilu gracza w przypadku tej marki. 

Przypominamy, że nadal przy rejestracji w Fortunie można podać kod promocyjny, który jest limitowany i dostępny tylko przez ograniczony czas. Poniżej znajdziecie informację, jak dokładnie brzmi obecne hasło bonusowe! 

KOD BONUSOWY FORTUNA:

BETONLINE 

Legalny bukmacher bez dowodu

Bukmacher bez dowodu to naprawdę ciekawe rozwiązanie, ale sprawdzi się tylko w przypadku niektórych graczy. Raczej nie jest to opcja przeznaczona dla tych, co chcą wykorzystać bonus powitalny albo stawiają duże sumy. Dla niektórych przeszkodą może być również fakt, że w koncie tymczasowym nie jest możliwa wypłata środków, a więc tak naprawdę nie mamy do swoich pieniędzy swobodnego dostępu. 

Fortuna rejestracja bez dowodu
Fortuna rejestracja bez dowodu

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce