Jak założyć konto w BetClic w Polsce?

184

Zakłady Bukmacherskie BetClic są dobrze znane wśród polskich graczy. W jaki sposób można zarejestrować się na tej stronie do obstawiania meczów?

Jak założyć konto w BetClic w Polsce?
Jak założyć konto w BetClic w Polsce?

BetClic uzyskał 26 września zgodę na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Innymi słowy, stał się nowym legalnym bukmacherem, który może oferować swoje usługi osobom mieszkającym w naszym kraju.

Jak to zwykle bywa, na oficjalny start nowego bukmachera przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wielu graczy pyta się jednak, czy już teraz można zakładać konto w BetClic, nie martwiąc się o konsekwencje prawne.

Musimy mieć na uwadze, że każdy legalny buk musi posiadać polską domenę. Oznacza to, iż nie jest możliwe założenie konta zgodnego z rodzimym prawem na stronie z końcówką europejską, brytyjską i tak dalej.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

BetClic jest zatem już prawie bukmacherem, u którego można grać. Pozostaje nam tylko czekać na to, kiedy dokładnie uruchomi się w Polsce. Liczymy też na to, że pojawi się jakiś BetClic kod promocyjny na ten rok, tak aby można było dokonać rejestracji na dobrych warunkach.

Na pewno nic nie stoi na przeszkodzie, byście już teraz sprawdzili oficjalną stronę BetClic, która jest dostępna w języku polskim. Sprawdźcie, co obecnie oferuje ta marka dla swoich graczy – zarówno nowych, jak i obecnych.

Mamy nadzieję, że śladem BetClic pojawi się również wkrótce Bwin Polska! Ten bukmacher – według nieoficjalnych doniesień – także stara się o licencję.


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jak założyć konto w BetClic w Polsce?
5 (100%) 1 vote