Jak założyć konto w BetClic w Polsce?

Zakłady Bukmacherskie BetClic są dobrze znane wśród polskich graczy. W jaki sposób można zarejestrować się na tej stronie do obstawiania meczów?

Jak założyć konto w BetClic w Polsce?
Jak założyć konto w BetClic w Polsce? Rejestracja online

Betclic jest legalny w Polsce? Rejestracja online

BetClic uzyskał 26 września zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Innymi słowy, stał się nowym legalnym bukmacherem, który może oferować swoje usługi osobom mieszkającym w naszym kraju.

Jak to zwykle bywa, na oficjalny start nowego bukmachera przyszło nam jeszcze trochę poczekać, ale jak pokazują opinie o Betclic było warto. Na szczęście, strona tego legalnego bukmachera, która działa pod adresem www.Betclic.pl jest już aktywna i można w pełni korzystać z funkcji na niej dostępnych. To oznacza, że każdy chętny może dokonać rejestracji konta w Betclic i nie martwić się o konsekwencje prawne.

Musimy mieć na uwadze, że każdy legalny buk musi posiadać polską domenę. Oznacza to, iż nie jest możliwe założenie konta zgodnego z rodzimym prawem na stronie z końcówką europejską, brytyjską i tak dalej. W ten sposób Polacy nie mają dostępu do takich produktów jak poker czy kasyno.

kod promocyjny betclic na bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Betclic kod promocyjny. Najwyższy cashback w Polsce!

Przed pojawieniem się bukmachera nie było pewne czy zostanie uruchomiony wyjątkowy BetClic kod promocyjny. Udało nam się go wynegocjować, dzięki czemu każdy chętny może odebrać najwyższy cashback w Polsce, który wynosi aż 550 złotych!

Do skorzystania z oferty specjalnej dla nowo zarejestrowanych nie jest potrzebne nic poza wykorzystaniem podanego już przez nas kodu. Wszystko załatwia się w kilka chwil, a na przygotowanym przez nas obrazku dokładnie widać, gdzie hasło należy wpisać. Trzeba pamiętać, że jest na to tylko jedna szansa!

Tylko przy rejestracji można podać kod promocyjny „KOD550„, gdyż jest on przeznaczony dla nowych klientów. Po założeniu profilu nie można zgłosić się po odebranie premii w wysokości 550 złotych!

Oficjalna strona Betclic Polska
Oficjalna strona Betclic Polska

Co daje cashback? Można grać i nie bać się zaryzykować!

Cashback nie jest często praktykowaną promocją dla nowych typerów. U legalnych bukmacherów zazwyczaj występują premie za dokonanie wpłaty lub freebety. W przypadku Betclic jest inaczej. Na czym polega jego cashback?

Po tym jak wpiszemy przy rejestracji „KOD550„, możemy postawić swój pierwszy kupon na www.Betclic.pl bez żadnego ryzyka. Albo wygrywamy, albo przegrywamy i otrzymujemy zwrot pieniędzy. W tym drugim przypadku jest to nawet 550 złotych, czyli ponad pół tysiąca!

W ofercie liczy się tylko pierwszy kupon zagrany w Betclic. Nie ma znaczenia na co zagramy, ani w jakich godzinach. Możemy też zdecydować się na obstawianie mobilne, czyli przez aplikację lub po prostu przenośną stronę www.

Betclic Polska bonus powitalny opinie graczy

Jakie są opinie graczy na temat bonusu powitalnego oferowanego przez Betclic Polska? Postanowiliśmy przeczesać fora typerskie i nie tylko i poznać szczegóły na temat tego, co o promocji na start na www.Betclic.pl sądzą najbardziej zainteresowani.

Promocje w Betclic Polska
Promocje w Betclic Polska

„Bardzo dobry bonus na start. Lepszy od doładowania, bo można od razu wyprobować możliwości bukmachera i nie bać się o to, że przegramy”

„Pozytywnie mnie zaskoczyła promocja na start od Betclic. Nie gram na co dzień aż za takie pieniądze, ale tym razem postanowiłem spróbować i zagrałem za maksymalne 550 złotych. Opłaciło się!

„Największy cashback w Polsce za samo wpisanie kodu promocyjnego KOD550? Nie wierzyłem, a tutaj taka miła niespodzianka! Oby więcej podobnych promocji w legalnych portalach!

Betclic Polska vs Betclic.com

Polska wersja strony Betclic różni się nieco od tej międzynarodowej. Niestety, przepisy w naszym kraju zabraniają korzystania z wielu produktów, dlatego też nie znajdziemy ich na www.Betclic.pl. Przede wszystkim mowa tutaj o automatach czy kartach.

Na szczęście, wszystko inne jest już bardzo podobne. Betclic Polska oferuje to, do czego przyzwyczaił swoich klientów. Mamy tutaj atrakcyjne kursy, dostęp do legalnych, darmowych transmisji meczów, a oprócz tego nie ma tygodnia bez ciekawej promocji bonusowej. Jakby na to nie spojrzeć, popularność tej marki nie wzięła się znikąd!

Mamy nadzieję, że śladem BetClic pojawi się również wkrótce Bwin Polska! Ten bukmacher – według nieoficjalnych doniesień – także stara się o licencję.


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 6

spot_img
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

spot_img

Bukmacherzy w Polsce