Jak założyć konto w BetClic w Polsce?

1964

Zakłady Bukmacherskie BetClic są dobrze znane wśród polskich graczy. W jaki sposób można zarejestrować się na tej stronie do obstawiania meczów?

Jak założyć konto w BetClic w Polsce?
Jak założyć konto w BetClic w Polsce?

Betclic jest legalny w Polsce?

BetClic uzyskał 26 września zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Innymi słowy, stał się nowym legalnym bukmacherem, który może oferować swoje usługi osobom mieszkającym w naszym kraju.

Jak to zwykle bywa, na oficjalny start nowego bukmachera przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wielu graczy pyta się jednak, czy już teraz można zakładać konto w BetClic, nie martwiąc się o konsekwencje prawne.

„Czekamy aż Betclic uruchomi swoją nową stronę przeznaczoną dla Polaków, jestem ciekawy oferty, kursów i bonusów jakie Betclic zaoferuje swoim graczom w Polsce.” – typer z forum betonline.net.pl

Musimy mieć na uwadze, że każdy legalny buk musi posiadać polską domenę. Oznacza to, iż nie jest możliwe założenie konta zgodnego z rodzimym prawem na stronie z końcówką europejską, brytyjską i tak dalej.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic Polska licencja

BetClic jest zatem już prawie bukmacherem, u którego można grać, gdyż posiada licencję na działalność hazardową w Polsce. Wielu graczy oczekuje dnia uruchomienia oficjalnej strony dla nas. Pozostaje nam tylko czekać na to, kiedy dokładnie uruchomi się w Polsce. Liczymy też na to, że pojawi się jakiś BetClic kod promocyjny na ten rok, tak aby można było dokonać rejestracji na dobrych warunkach.

Na pewno nic nie stoi na przeszkodzie, byście już teraz sprawdzili oficjalną stronę BetClic, która jest dostępna w języku polskim. Sprawdźcie, co obecnie oferuje ta marka dla swoich graczy – zarówno nowych, jak i obecnych.

Mamy nadzieję, że śladem BetClic pojawi się również wkrótce Bwin Polska! Ten bukmacher – według nieoficjalnych doniesień – także stara się o licencję.


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl