Sporty wirtualne – sposób na zarobienie pieniędzy u bukmachera w czasie kwarantanny

Polskie firmy bukmacherskie cieszą się ogromną popularnością. W chwili obecnej w naszym kraju funkcjonuje szereg potężnych bukmacherów, którzy doskonale potrafią wczuwać się w potrzeby i oczekiwania swoich użytkowników. Niestety, panująca epidemia koronawirusa jest ogromnym ciosem nie tylko dla świata sportu, ale także dla branży bukmacherskiej. Z racji tego, iż odwołane są praktycznie wszystkie mecze, możliwości obstawiania u bukmacherów są znacznie okrojone. Już wiadomo, że odwołane są imprezy takie jak Euro 2020 czy Igrzyska Olimpijskie. Do tej pory zdecydowana większość graczy zajmowała się wyłącznie obstawianiem sportów tradycyjnych. Co mają zrobić wszyscy ci typerzy, którzy stracili możliwość obstawiania swoich ulubionych sportów? Jest kilka rozwiązań. Jednym z najlepszych pomysłów jest obecnie zainteresowanie się ofertą sportów wirtualnych u bukmacherów. Sporty wirtualne to niezwykle emocjonujący typ rozgrywek, który jednocześnie pozwala na zarobienie naprawdę sporych pieniędzy. Niniejszy artykuł to swego rodzaju kompendium wiedzy odnośnie sportów wirtualnych. Jak obstawia się sporty wirtualne? Ile można zarobić? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy poniżej.

Sporty wirtualne - sposób na zarobienie pieniędzy u bukmachera w czasie kwarantanny
Sporty wirtualne – sposób na zarobienie pieniędzy u bukmachera w czasie kwarantanny

Sporty wirtualne – najważniejsze informacje 

Sporty wirtualne są obecne w ofercie najpopularniejszych firm bukmacherskich od kilku lat. Każda firma bukmacherska, która chce przyciągać uwagę jak najszerszego grona użytkowników, stara się przygotowywać  zróżnicowane oferty skierowane do szerokiego środowiska typerskiego. Sporty wirtualne to jeden z tych rodzajów rozgrywek, który szczególnie dzisiaj powinien być w ofercie każdej szanującej się firmy bukmacherskiej. Panująca obecnie pandemia koronawirusa powoduje, że możliwości obstawiania tradycyjnych sportów są znacząco ograniczone. Warto jednak wiedzieć o tym, że sporty wirtualne są równie emocjonujące, a dodatkowo da się na nich naprawdę dobrze zarobić. Oto, co trzeba wiedzieć o sportach wirtualnych, aby móc na nich dobrze zarabiać. 

Sporty wirtualne to specjalny rodzaj rozgrywek generowanych komputerowo. Co to właściwie oznacza? Oznacza to, że o ich przebiegu decyduje specjalny algorytm konkretnej firmy bukmacherskiej. Każda firma bukmacherska ma nieco inną ofertę sportów wirtualnych.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Najpopularniejsze sporty wirtualne u bukmachera

Najczęściej pojawiającymi się dyscyplinami są piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, zakłady na wyścigi konne i wyścigi psów. Dokładna liczba dyscyplin zależy od indywidualnej polityki prowadzonej przez danego bukmachera. Cechą charakterystyczną sportów wirtualnych jest to, że transmisje z ich przebiegu można śledzić na żywo bezpośrednio na stronie internetowej danego bukmachera. Każda firma bukmacherska ma nieco inną jakość rozgrywek – jedni bukmacherzy spisują się pod tym względem na medal, zaś inni muszą jeszcze trochę popracować nad jakością transmisji. 

Sporty wirtualne – czy opłaca się je obstawiać? 

obstawianie wirtualnej piłki nożnej
obstawianie wirtualnej piłki nożnej

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. Ich ogromną zaletą jest to, że poszczególne rozgrywki trwają naprawdę krótko – zazwyczaj około 5 minut. W porównaniu z meczami piłki nożnej jest to naprawdę bardzo krótki czas. Dodatkowo, sporty wirtualne można obstawiać przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Ich niesamowicie duża dostępność sprawia, że wybiera je tak wielu polskich graczy. Co trzeba zrobić, żeby móc wygrywać dobre pieniądze na obstawianiu sportów wirtualnych? Warto wiedzieć, że aby móc wygrywać na sportach wirtualnych, nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków.

Tak naprawdę wszystko przebiega dokładnie tak samo jak w przypadku obstawiania tradycyjnych dyscyplin sportowych. Oznacza to, że możemy obstawiać całą masę zróżnicowanych zdarzeń – liczbę bramek, rzutów karnych, czerwonych kartek czy obstawiać zwycięzcę. Niektórzy zarzucają sportom wirtualnym, że tak naprawdę nie da się na nich nic zarobić. To nieprawda. Jest całkiem sporo graczy, którzy na obstawianiu sportów wirtualnych zarobili naprawdę duże pieniądze. Wystarczy nieco szczęścia i sprytu, aby móc odnieść w tej dziedzinie sukces. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce