Jaki bonus powitalny w Forbet? Czerwiec, Lipiec, Sierpień 2019 to aż 2000 PLN!

Przez trzy najbliższe miesiąca bonus powitalny w Forbet nie wynosi już 1200, ale aż 2000 PLN. Jeżeli nie masz konta u tego bukmachera, dowiesz się, w jaki sposób je założyć, by zgarnąć ekstra kasę!

Jaki bonus powitalny w Forbet? Czerwiec, Lipiec, Sierpień 2019 to aż 2000 PLN!
Jaki bonus powitalny w Forbet? Czerwiec, Lipiec, Sierpień 2019 to aż 2000 PLN!

Forbet bonus dla nowych klientów

Każdy przy rejestracji u bukmachera chce być traktowany jak ktoś ważny. A czy o specjalnym traktowaniu nie świadczy fakt, że za samą rejestrację można otrzymać bonus powitalny z premią?

To bardzo proste – dokonujesz rejestracji na stronie firmy Forbet, a w przypadku trzech pierwszych depozytów czeka na ciebie nawet 2000 PLN ekstra na obstawianie!

forbet rejestracja konta
forbet rejestracja konta

Rejestracja w Forbet. Jaki bonus?

Jak dokładnie to wygląda? Wchodzisz na stronę Forbet i wypełniasz formularz rejestracyjny. Twój kolejny krok to dokonanie wpłaty minimum 20 PLN – to właśnie za to możesz otrzymać jeden z bonusów!

Oto, co dokładnie przygotowano w ramach najnowszej promocji powitalnej w Forbet:

  • Pierwsza wpłata = 100% do 1000 PLN
  • Druga wpłata = 75% do 500 PLN
  • Trzecia wpłata = 50% do 500 PLN

Nieważne czy obstawiasz wirtualne sporty Forbet, czy raczej chcesz się skupić na czymś innym – możesz poza standardowym bonusem zdobyć coś jeszcze!

Kod promocyjny ForbetBETONLINE” pozwala na zgarnięcie 50 PLN ekstra w formie freebetu. Takie dokładnie można otrzymać tylko raz i jedynie przy zakładaniu konta!

Pamiętaj, że promocja z tego wpisu jest dostępna tylko od dnia 6 czerwca do 31 sierpnia 2019!

forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!
forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce