Wirtualny Sprint. 10.000 PLN do zdobycia w Forbet!

Bukmacher Forbet przygotował dla graczy specjalną akcję na Wirtualne Sporty. Do podziału jest aż 10.000 PLN, a kasę może otrzymać dosłownie każdy!

Wirtualny Sprint. 10.000 PLN do zdobycia w Forbet!
Wirtualny Sprint. 10.000 PLN do zdobycia w Forbet!

Forbet promocje 2019

Oferta obowiązuje do 26 maja. Jest dostępna dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie Forbet, a tym samym mogą obstawiać Wirtualne Sporty w oficjalnym portalu bukmachera.

Wirtualny Sprint to 10.000 PLN do równego podziału pomiędzy wszystkich uczestników, którzy spełniają najważniejszy warunek promocji – obrót co najmniej 300 PLN na dowolnym lub dowolnych Virtual Sports.

forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!
forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!

Dział z wirtualnymi dyscyplinami znajdziesz nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej, ale również w wersji mobilnej. Dzięki temu masz zawsze dostęp do odpowiednich zakładów i możesz grać na prawdziwe pieniądze!

Wirtualne Sporty konkurs

Bonusowe środki wypłacone zostaną do 29.05.2019 do godziny 15. Na jedno konto można zgarnąć maksymalnie jedną premię. Wartość nagrody zależy, oczywiście, od tego, ile osób spełni warunki promocji.

A jeżeli jeszcze nie masz konta w Forbet, pamiętaj, iż możesz zmienić to w każdej chwili i dokonać szybkiej rejestracji. To nic nie kosztuje i jest całkowicie legalne!

Przy zapisywaniu się do bukmachera możesz wykorzystać specjalny Forbet kod promocyjny. Po prostu wpisujesz w odpowiedniej rubryce słowo „BETONLINE” i cieszysz się dodatkowym profitem!

Pamiętaj, iż klienci bukmachera Forbet nie tylko mogą obstawiać mecze, ale także oglądać je całkowicie za darmo. Już teraz zobacz, jak włączyć mecz w Forbet TV!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce