Jakie bonusy na start oferują legalni bukmacherzy w Polsce?

Legalni bukmacherzy w Polsce działają w warunkach ostrej, rynkowej konkurencji. Na hermetycznym polskim rynku znajduje się bowiem ponad 20 podmiotów, które muszą konkurować między sobą o w miarę stałą liczbę graczy. W warunkach kryzysu ekonomicznego kurczą się dochody Polaków a co za tym idzie ich wydatki na hazard. w takiej sytuacji walka pomiędzy polskimi bukmacherami tylko się zwiększy w 2021 roku. W serwisie https://bonusowo.com opisujemy dla Was najlepsze promocje, dostępne w polskich bukmacherach. W tym artykule, postanowiliśmy omówić kwestię tego jakie bonusy są oferowane przez krajowe podmioty i które z nich, dają swoim graczom dostęp do najlepszych ofert.

Ilu legalnych bukmacherów mamy w Polsce?

W Internecie można znaleźć ogromną ilość firm bukmacherskich, które posiadają strony w języku polskim. Niestety, tylko część z nich, która posiada licencję od Ministerstwa Finansów może oferować legalne usługi bukmacherskie dla osób mieszkających w Polsce. 

W 2021 roku legalni bukmacherzy w Polsce to 17 firm. Wśród nich są firmy, działające na rynku od wielu lat jak STS, Fortuna czy Milenium jak również bukmacherzy, którzy niedawno zadebiutowali na rynku. Należą do nich marki OKbet Zakłady Bukmacherskie, BestBet Zakłady Bukmacherskie, BetX czy Fuksiarz.

Rodzaje bonusów u polskich bukmacherów

Większość użytkowników kojarzy bonusy bukmacherskie z premią od depozytu. Obecnie jednak, firmy posiadają różnorodne bonusy, które mają za zadanie skłonić użytkowników do rejestracji. W polskich firmach bukmacherskich znajdziesz najczęściej takie bonusy:

  • Bonus 100% od pierwszego depozytu – to najczęściej spotykana forma premii u polskich bukmacherów. Bonus 100% od pierwszego depozytu możesz otrzymać np. w czołowych polskich firmach jak STS czy Fortuna. Reguła jego działania jest banalnie prosta, Twoja pierwsza wpłata zostaje podwojona a Ty, musisz obrócić otrzymaną kwotą określoną ilość razy, by mieć możliwość jej wypłaty. 
  • Ubezpieczenie zakładu lub zakład bez ryzyka – niektórzy bukmacherzy, zamiast podwajać pierwszą wpłatę wolą oferować ubezpieczenie pierwszego zakładu. Przykładem takiej firmy jest eWinner, który oferuje zwrot za pierwszy zakład do sumy 150 PLN. Jeśli go wygrasz, możesz zatrzymać pieniądze dla siebie. Jeśli podwinie Ci się noga na Twoje konto trafia zwrot stawki, oczywiście pomniejszony o 12% podatek. Nie ma tu żadnego warunku obrotu.
  • Cashback – cashback to inaczej zwrot gotówki. Oznacza to, że część lub całość przegranego zakładu wraca na Twoje konto. Przykładem bukmachera z taką ofertą jest firma Betfan, która oferuje zwrot gotówki do 600 zł po dokonaniu depozytu z odpowiednim kodem promocyjnym. Obowiązuje tam 1-krotny obrót otrzymanymi środkami. 
  • Gra bez podatku – zupełnie innym rodzajem bonusu jest gra bez podatku. Największą bolączką polskich bukmacherów jest wysoki, aż 12% podatek od stawki. Niektóre firmy, starają się go niwelować, podwyższając w ramach promocji kurs zakładu. Taką promocję ma np. TotalBet.
  • Bonus bez depozytu – ostatnim z bonusów, który możemy odnaleźć w polskich firmach jest bonus bez depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, to mała suma pieniędzy, która trafia na Twoje konto zwykle za samą rejestrację, bez konieczności dokonywania wpłaty. Przykładem bukmachera, oferującego bonus bez depozytu jest TotalBet, gdzie można uzyskać 40 zł, bez konieczności wpłacania środków. 

Jaki bonus jest najkorzystniejszy? 

W portalu https://bonusowo.com staramy się porównywać najlepsze oferty, pochodzące od polskich firm bukmacherskich. To, jaki bonus jest najkorzystniejszy zależy przede wszystkim od tego, jak zamierzasz grać. Jeżeli chcesz postawić na początku agresywny kupon z dużym kursem to lepszy będzie cashback lub zakład bez ryzyka – wtedy otrzymasz zwrot stawki w razie niepowodzenia. 

Jeśli planujesz dłuższą grę to świetnie sprawdzi się bonus od depozytu, który podwoi twoją początkową wpłatę. Niemal wszyscy polscy bukmacherzy, opisane na portalu https://bonusowo.com  oferują 100% bonus od wpłaty. Uważamy, że to świetna oferta, by znacznie zwiększyć swój bankroll i mieć większy zapas gotówki, przy długoterminowym obstawianiu.

Który polski bukmacher ma najlepszy bonus?

Pora sprawdzić w praktyce który polski bukmacher oferuje najlepszy bonus na start. W tym miejscu warto zaznaczyć, że liczy się nie tylko największa kwota, ale również warunki, na jakich jest on przyznawany. Czasem wyższa kwota, może się wiązać np. z 2x większym wymaganym obrotem, co dla niektórych może dyskwalifikować daną ofertę. 

Przykładem firmy z bardzo dobrym bonusem jest na pewno TotalBet. Znajdziesz tu jeden z najlepszych na rynku bonusów na start. Możesz otrzymać podwojenie pierwszej wpłaty, aż do kwoty 5000 zł. To bardzo dużo, jak na polskie warunki, oczywiście gracze z mniejszym budżetem również mogą korzystać z oferty. Minimalna kwota, która może zostać podwojona, to zaledwie 10 zł.

Innym przykładem, bukmachera ze świetnym bonusem, jest firmowany przez Kubę Błaszczykowskiego, LV Bet. Daje on swoim graczom bonus powitalny o równowartości 2000 + 1000 + 333 PLN. To jedna z najlepszych ofert, dostępnych w tej chwili dla Polaków. 

Podsumowanie 

Polski rynek bukmacherski naprawdę jest bardzo konkurencyjny. Z perspektywy graczy to świetna wiadomość, gdyż oznacza to dostęp do bardzo dobrych ofert bonusowych, które z pewnością sprawią, będziesz mógł znacznie powiększyć swój bankroll, na początku przygody z każdym bukmacherem. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu https://bonusowo.com, gdzie opisujemy najlepsze oferty, dostępne w polskich firmach bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce