Jeden kupon warty 100 zł bonusu u bukmachera STS

Gracz musi postawić tylko jeden kupon, by dostać od bukmachera STS aż 100 zł bonusu. Już teraz każdy może sprawdzić, jak działa najnowsza oferta specjalna dla typerów!]

Jeden kupon warty 100 zł bonusu u bukmachera STS
Jeden kupon warty 100 zł bonusu u bukmachera STS

Bonus od STS dla stałych klientów

Jeżeli ktoś chce skorzystać z tej promocji, w pierwszej kolejności musi się do niej zapisać. Może to zrobić na stronie internetowej www.STS.pl – wystarczy przejść do zakładki poświęconej bonusowi, a następnie kliknąć przycisk „Weź udział”.

Pierwszy kupon spełniający warunki promocji, który postawiony został po zapisaniu się przez gracza, determinuje to, jaki bonus można zgarnąć. Maksymalnie jest do odebrania 100 zł premii, ale kwota ta może być także mniejsza – wszystko zależy od naszej strategii. Dobra wiadomość dla wielu graczy powinna być taka, że kupon kwalifikacyjny nie musi być wygrany. Tym samym liczy się sama aktywność typerska – bez względu na jej końcowy rezultat.

Bezpieczna promocja na STS.pl

Uwaga! STS przyznaje bonus tylko i wyłącznie w przypadku kuponów, które zostały zagrane po zapisaniu się do promocji, a jednocześnie rozliczone przed jej końcem. Ważne więc jest to, by sprawdzić, jakiego dnia rozgrywane są dane spotkania.

Bez względu na to, jaki ‌ranking bukmacherów online przejrzymy, marka STS zawsze widnieje w nim na wysokim miejscu. To nie przypadek, bo to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Można być zatem pewnym tego, iż dostępny bonus na europejskie puchary można odebrać bezpiecznie, a jednocześnie w stu procentach legalnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Planujesz zagranie kuponu pozwalającego na odebranie bonusu? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć:

  • zakład musi być SOLO lub AKO
  • można obstawiać zakłady z oferty przedmeczowej, ale również i na żywo
  • kurs minimalny kuponu to 2.50
  • stawka minimalna kwalifikująca się do promocji to 20 zł
  • przynajmniej jeden typ na kuponie musi dotyczyć spotkań eliminacyjnych Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji

Często legalni bukmacherzy oferują promocje, które mają skomplikowane zasady. W tym przypadku działa to inaczej – wystarczy postawienie kuponu, a po jego rozliczeniu następuje wypłata bonusu. Wartość premii to 50% stawki zagranej w kuponie kwalifikacyjnym.

Jaki w STS bonus powitalny?

Darmowe konto w STS można zarejestrować w kilka chwil. Pozwala ono na korzystanie z promocji, a także daje graczowi darmowe streamy w STS TV i wiele więcej. Aktualny kod bonusowy do wykorzystania przez nowych klientów w STS to słowo „BETONLINE„.

W pakiecie na start bukmacher STS przyznaje graczom 100 zł jako zakład bez ryzyka. Oprócz tego trzy pierwsze wpłaty to u niego okazja do zgarnięcia nawet 1560 zł ekstra na granie kuponów – czy to na europejskie puchary, czy też zupełnie inne rozgrywki, a nawet dyscypliny poza piłką nożną!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce