Kalendarz promocji u bukmachera forBET!

Od 12 stycznia każdy gracz forBET może korzystać z ofert specjalnych dostępnych w kalendarzu promocji. Zakłady Bez Ryzyka, bonusy bukmacherskie 2018, premie od depozytu i nie tylko! 

Promocje w kalendarzu dostępne są od poniedziałku do piątku. Żeby z nich skorzystać, wystarczy wejść na oficjalną stronę forBET i zalogować się na swoje konto.

Na poniedziałki forBET przygotował Zakład Bez Ryzyka na Wirtualne Sporty. Możesz postawić na wyścigi konne albo inne dyscypliny, a w przypadku porażki dostaniesz z powrotem 10 PLN!

W każdy wtorek gracze zarejestrowani u bukmachera będą mogli wziąć udział w wyścigu. Stawiając kupony, będzie można zdobyć od 15 do 50 PLN premii pieniężnej na obstawianie meczów!

Kalendarz promocji u bukmachera forBET!

Podobnie jak konkurencja, także forBET zdecydował się na dzień bez 12% podatku. W przypadku tej firmy będzie to środa.

Czwartki to przede wszystkim bonus od kolejnego depozytu. Przelewając środki na konto bukmacherskie można dostać 50% premii do 100 PLN.

Na zakończenie tygodnia pracującego do otrzymania jest zwrot w przypadku porażki na kuponach AKO. W zależności od stawki, można dostać z powrotem od 20 do 40 PLN.

Oglądaj za darmo mecze w Internecie, śledź poczynania swoich faworytów i wygrywaj więcej dzięki promocjom 2018!

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce