Konkurs bukmacherski. Jak wygrać 100.000 PLN?

Legalna firma bukmacherska Forbet dla swoich graczy przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym nagroda główna wynosi aż 100.000 PLN w gotówce!

Konkurs bukmacherski. Jak wygrać 100.000 PLN?
Konkurs bukmacherski. Jak wygrać 100.000 PLN?

Opisywana promocja nosi nazwę „Szczęśliwa 13”. Jej pierwszy etap rozpoczyna się 6 września i dostępny jest dla wszystkich osób, które wypełniły formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie Forbet.

W konkursie gracz ma za zadanie poprawnie wytypować rozstrzygnięcia 13 spotkań wybranych przez organizatorów. W przypadku powodzenia, wypłacana zostaje premia pieniężna w wysokości 100.000 PLN, którą można od razu przeznaczyć na dowolny cel!

Do promocji kwalifikuje się każdy kupon AKO z 13 meczami wybranymi przez Forbet. Jedyna stawka dopuszczana do konkursu to 10 PLN – nie można zagrać ani za więcej, ani za mniej!

Często nie udaje wam się trafić jednego czy dwóch typów? Żaden problem – bukmacher Forbet przygotował również nagrody w takich sytuacjach. Do zgarnięcia są nowiutkie iPhone’y oraz bonusy od 100 do 500 PLN!

Aby uzyskać dostęp do aktualnie dostępnych zakładów w „Szczęśliwej 13”, wystarczy przejrzeć ofertę kursową na zbliżające się dni. Akcja odbywa się zawsze raz w tygodniu – jej główną twarzą jest Bożydar Iwanow, znany dziennikarz sportowy.

Aktualnie dostępna promocja anulowała zabawę o nazwie Ekstra Jackpot, w której typowało się wyniki meczów Ekstraklasy.

W tym przypadku nie ma zastosowania szybki kupon Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce