KSW 42. Transmisja online i promocje bukmacherskie

828

3 marca odbędzie się gala MMA KSW 42. W łódzkiej Atlas Arenie wystąpią znakomite osobistości świata mieszanych sztuk walki. Gdzie obstawiać to wydarzenie, u jakiego bukmachera są najlepsze kursy i gdzie to wszystko będzie można obejrzeć online?

KSW 42. Transmisja online i promocje bukmacherskie

KSW 42 walka wieczoru

Walką wieczoru będzie starcie Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem. Ekspert z najlepszego forum bukmacherskiego nie ma najmniejszych wątpliwości, kto jest faworytem tego starcia.

„Mamed już raz wystąpił w podobnej walce i wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Tym razem powinno być podobnie, mimo że narkun na pewno łatwo nie da za wygraną. Liczę, że wszystko skończy się przed czasem, raczej nie liczę na więcej niż dwie rundy”.

Bukmacherzy jak najbardziej zgadzają się z tą opinią. Zdecydowanie więcej można postawić, decydując się na typowanie zwycięstwa Tomasza Narkuna. W jakim portalu obecnie są najkorzystniejsze kursy na main event KSW 42?

Najlepsze kursy na MMA

KSW 42 online

Największą polską, marcową galą MMA interesują się niemal wszyscy miłośnicy sportów walki z naszego kraju. Bardzo interesująco wygląda oferta specjalna firmy forBET, która na dzień dobry oferuje swoim nowym klientom nawet 600 PLN, które można wykorzystać właśnie na typowanie mieszanych sztuk walki!

Darmowa kasa na obstawianie KSW:
  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.iForBet.pl
  2. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto bukmacherskie
  3. Zgarnij 100% premii nawet do 600 PLN!

Oferta jest ograniczona czasowo i można z niej skorzystać tylko i wyłącznie przed Konfrontacją Sztuk Walki numer 42!

Transmisja internetowa z KSW 42

Nie jest tak, że transmisję z KSW można oglądać tylko i wyłącznie dzięki dekoderowi telewizji kablowej. Wszystkie walki zaplanowane na gali dostępne są w internecie i to w dobrej jakości obrazu i z profesjonalnym komentarzem w kilku językach:

  • polskim
  • niemieckim
  • angielskim
Materiał wideo z KSW 42 dostępny jest TUTAJ. Warto się spieszyć i jak najszybciej zapewnić sobie dostęp, by nie było później nieprzyjemnych niespodzianek!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl