Legalny blackjack online w internecie. Jak grać?

Blackjack jest jedną z gier karcianych, które nieodzownie towarzyszą każdemu kasynu i to z nim właśnie najbardziej się kojarzą. Już jakiś czas temu jednak trafił również do oferty zagranicznych bukmacherów, a niedługo później zaczęli go wprowadzać również polscy bukmacherzy. Specyfika jego obstawiania oraz unikatowa formuła zaczęły przyciągać do niego masę typujących. Jak tak właściwie powinno się go ugryźć? W jaki sposób go obstawiać, by odnosić w tym sukcesy?

Legalny blackjack online w internecie. Jak grać?
Legalny blackjack online w internecie. Jak grać?

Zakłady bukmacherskie na blackjack – czy są legalne?

Jak już zostało przez nas wspomniane, blackjack jest grą karcianą i jako taka kojarzy się z kasynem. Pod wątpliwość poddaje się zatem jego obecność w ofercie polskich bukmacherów, którzy są prawnie zobowiązani do ograniczania się wyłącznie do oferty bukmacherskiej.

Okazuje się jednak, że bukmacherzy legalny blackjack udostępniają w nieco innej formie, zamieszczając na swoich stronach jego profesjonalną transmisję (przygotowywaną na żywo przez zewnętrzną firmę, bazującą na prawdziwej losowości, a nie algorytmach komputerowych, kompletnie od bukmachera niezależną), a następnie opatrując ją kursami i opcjami bukmacherskimi. Z perspektywy typującego wygląda to więc tak, że nie bierze on udziału w rozdaniach – obserwuje przebieg ich symulacji, a następnie podejmuje decyzje bukmacherskie. To zatem czyste zakłady bukmacherskie, a nie hazard w jakiejkolwiek innej jego postaci.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jak grać typy bukmacherskie na karty online?

Ze względu na bardzo szybką formułę, rozwiązywanie składanych kuponów w zaledwie kilka minut i luźną atmosferę tworzoną przez całą usługę, typowanie blackjacka wydaje się być niezwykle proste. Rzeczywiście, jeżeli nie celujemy w bycie w to dobrym, nie wymaga od nas mnóstwa umiejętności. Inaczej ma się jednak sprawa, jeśli chcemy typować i mieć z tego jakieś korzyści. Wtedy musimy się do tego znacznie bardziej przyłożyć. Poniżej przedstawiamy szereg wskazówek, które z pewnością nam w tym pomogą i sprawią, że nasze typy bukmacherskie będą bardziej trafione i po prostu skuteczniejsze.

  1. Przygotujmy się do typowania – doskonałe przygotowanie to rzecz święta. Tutaj powinno zakładać przede wszystkim jak najdokładniejsze zapoznanie się z interfejsem – można to zrobić po prostu sięgając po wersję demonstracyjną, do której dostęp daje większość dostawców gier karcianych (musimy odwiedzić bezpośrednio Betgames lub TVBet. Pamiętajmy, że nie wszyscy bukmacherzy mają w swojej ofercie karty – np. bukmacher eWinner czy LV BET). Interfejs to nie wszystko – warto pooglądać co najmniej kilka rozdań, by zobaczyć, jak one rzeczywiście wyglądają i obstawiać „na sucho”. Nabieranie doświadczenia znacznie pomaga w podejmowaniu dobrych decyzji bukmacherskich.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  1. Nie poddawajmy się emocjom – z uwagi na formułę blackjacka oraz tempo każdego z rozdań, potrafi on budzić ogromne emocje – jeśli te znacznie oddziałują na nasz proces obstawiania, powinniśmy ochłonąć. Blackjacka można obstawiać całodobowo – możemy więc wrócić do typowania, gdy tylko trochę odpoczniemy.
  2. Nie wchodźmy w niepewne opcje – jeżeli nie jesteśmy do końca przekonani co do naszej opcji bukmacherskiej, po prostu poczekajmy czy to na kolejną fazę rozdania, czy też na następne rozdanie. Nie warto ryzykować – zwłaszcza, że rozdanie w blackjacku trwa zaledwie kilka minut i można bez problemu poczekać na moment, w którym własnego typu będzie się bardziej pewnym.
  3. Śledźmy rozgrywkę od samego jej początku – nie warto wchodzić w rozdanie w jego trakcie. Śledzenie go od początku da nam pełną wiedzę na temat tego, co tak właściwie rozgrywa się na ekranie – dzięki niej nasze decyzje będą bardziej logiczne i po prostu skuteczniejsze. Straćmy kilka minut i poczekajmy, aż krupier zainicjuje kolejne rozdanie.
  4. Poznajmy zasady – podstawą skutecznego obstawiania jest doskonała znajomość zasad blackjacka konkretnie u bukmachera, u którego obstawiamy. Gra ta jest na tyle popularna, że z pewnością ją kojarzymy – zasady, które poznaliśmy w dzieciństwie mogą się jednak różnić od tych, jakie prezentują operatorzy z ofertą na zakłady bukmacherskie. Dowiedzmy się więcej, a na pewno w naszym obstawianiu będziemy znacznie skuteczniejsi.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce