Legalny bukmacher bez weryfikacji

1228

Weryfikacja konta nie do końca ci odpowiada? Sprawdź, czy istnieje legalny bukmacher, u którego nie musisz już na starcie martwić się o sprawdzanie danych! 

Legalny bukmacher bez weryfikacji
Legalny bukmacher bez weryfikacji

Polski bukmacher bez weryfikacji

Legalne firmy bukmacherskie, jak wskazuje na to samo ich określenie, działają zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. Nie mogą zatem działać w sprzeczności z tym, co zapisane jest w ustawie hazardowej.

Jeżeli zakładaliście kiedykolwiek konto na stronie do obstawiania, na pewno wiecie, że wypełnienie formularza rejestracyjnego to dopiero pierwszy krok. Po nim następuje weryfikacja danych, która nie dla wszystkich jest procesem, jaki chcieliby przechodzić każdego dnia.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Sprawdzanie danych gracza, to jest dokumentu tożsamości, potrafi zająć nieco czasu, przez co zaraz po rejestracji nie istnieje możliwość postawienia pierwszego zakładu. Nie ma co ukrywać, że jest to spore utrudnienie, szczególnie dla tych najmniej cierpliwych.

Mamy jednak sposób na to, by sobie z tym poradzić. Jeżeli nie chcecie od razu po założeniu konta zajmować się przesyłaniem skanów dokumentów, możecie wypróbować Fortuna konto tymczasowe.

Oczywiście, nie istnieje bukmacher bez weryfikacji, gdyż byłoby to niezgodne z prawem. Można jednak przejść przez cały proces nieco później. Jest tylko jedno „ale” – takie konto jest ważne tylko przez określony czas i nie możemy z niego wypłacać pieniędzy!

Jeżeli nie macie konta w Fortunie, możecie założyć je w każdej wolnej chwili, a to wszystko w naprawdę ekspresowym tempie. Sprawa jest prosta – wystarczy wypełnić formularz dostępny w portalu www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl