Legalny bukmacher bez weryfikacji

Weryfikacja konta nie do końca ci odpowiada? Sprawdź, czy istnieje legalny bukmacher, u którego nie musisz już na starcie martwić się o sprawdzanie danych! 

Legalny bukmacher bez weryfikacji
Legalny bukmacher bez weryfikacji

Polski bukmacher bez weryfikacji

Legalne firmy bukmacherskie, jak wskazuje na to samo ich określenie, działają zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. Nie mogą zatem działać w sprzeczności z tym, co zapisane jest w ustawie hazardowej.

Jeżeli zakładaliście kiedykolwiek konto na stronie do obstawiania, na pewno wiecie, że wypełnienie formularza rejestracyjnego to dopiero pierwszy krok. Po nim następuje weryfikacja danych, która nie dla wszystkich jest procesem, jaki chcieliby przechodzić każdego dnia.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Sprawdzanie danych gracza, to jest dokumentu tożsamości, potrafi zająć nieco czasu, przez co zaraz po rejestracji nie istnieje możliwość postawienia pierwszego zakładu. Nie ma co ukrywać, że jest to spore utrudnienie, szczególnie dla tych najmniej cierpliwych.

Mamy jednak sposób na to, by sobie z tym poradzić. Jeżeli nie chcecie od razu po założeniu konta zajmować się przesyłaniem skanów dokumentów, możecie wypróbować Fortuna konto tymczasowe.

Oczywiście, nie istnieje bukmacher bez weryfikacji, gdyż byłoby to niezgodne z prawem. Można jednak przejść przez cały proces nieco później. Jest tylko jedno „ale” – takie konto jest ważne tylko przez określony czas i nie możemy z niego wypłacać pieniędzy!

Jeżeli nie macie konta w Fortunie, możecie założyć je w każdej wolnej chwili, a to wszystko w naprawdę ekspresowym tempie. Sprawa jest prosta – wystarczy wypełnić formularz dostępny w portalu www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce